Dużo przestrzeni, lekka aranżacja i  jasna kolorystyka to główne cechy projektu. Najmocniejszym akcentem kolorystycznym jest ciemna ściana, na której pięknie prezentuje się różowy storczyk. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Dużo przestrzeni, lekka aranżacja i jasna kolorystyka to główne cechy projektu. Najmocniejszym akcentem kolorystycznym jest ciemna ściana, na której pięknie prezentuje się różowy storczyk. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
05 wrz 2014 09:21

Łazienka w sypialni: polecamy wnętrze z bajeczną fototapetą

Połączona z łazienką sypialnia to prywatna strefa pana i pani domu. Naturalny, lekki styl i relaksujący klimat tworzą materiały: drewno i naturalne kamienie – otoczaki. Z kolei fantastyczna fototapeta z motywem storczyka sprawia, że wnętrze jest jedyne w swoim rodzaju.

W dużym i funkcjonalnie podzielonym na stref domu każda kondygnacja pełni inną funkcję. Parter to otwarta część dzienna o charakterze reprezentacyjnym, piętro zaś – intymna przestrzeń pani i pana domu. Oaza relaksu i spokoju z sypialnią, łazienkami i sauną.

Komfortowy wypoczynek

Strefa wypoczynku na piętrze ma charakter stricte prywatny. Ta część domu jest całkowicie oddzielona od wszystkich pozostałych pomieszczeń. Po otwarciu szklanymi drzwi można zobaczyć ogromną sypialnię, w której oprócz wygodnego łóżka znalazła się również dwuosobowa wanna. Strefa kąpielowa została zaplanowana na niewielkim podwyższeniu, po kilku stopniach można wejść do wanny obłożonej – podobnie jak podest i schodki - drewnem teakowym. Natomiast bezpośrednio za wanną znajduje się także prysznic. Kabina ma formę walk-in, a orzeźwiającą aurę zapewnia nie tylko górny natrysk z głowicy deszczowej, ale także sposób wykończenia wnęki białymi otoczakami.

W głębi pomieszczenia znajduj się także strefa umywalek – każdy z domowników ma do dyspozycji swoją, a oddziela je od siebie niewielka toaleta umieszczona w kubiku zamkniętym drzwiami.

Poza strefą kąpielową i sanitarną ta część domu oferuje także miejsca i wyposażenie służące wyłącznie do relaksu. Tuz obok znajduje się bowiem saunę z prysznicem, a także garderoba i miejsce na minisalkę fitness.

Wyjątkowe materiały

Nie tylko ze względu na lokalizację sypialnia z łazienką zasługuje na miano oazy spokoju. Także zastosowane materiały i lekki, minimalistyczny, a przy tym naturalny styl wnętrza czynią z niej miejsce gdzie właściciele mogą się skryć przed całym światem , także zastosowane materiały – naturalne kamienie i egzotyczne drewno wprowadzają do wnętrza klimat wprost z salonu spa, a także pozwalają poczuć się jak na wakacjach z dala od codziennych spraw.

Jasna, lekki klimat wnętrza to zasługa białych otoczaków, które fantastycznie dekorują strefę kąpielową. Dodatki z ciemnego drewna z kolei ocieplają wnętrze.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH