Lustro optycznie powiększa łazienkę. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Lustro optycznie powiększa łazienkę. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
10 lut 2015 14:44

Łazienka w szarościach - zobacz piękne, nowoczesne wnętrze

Mimo że pomieszczenie proponuje tak wiele zakamarków, czego również odważnie nie ukrywa, jest przestronne, a w jego aranżacji dominuje prostota i czystość formy.

Łazienka jest efektowna i praktyczna. Modna i ponadczasowa. Została zaprojektowana z naciskiem na prostotę i funkcjonalność. Jednocześnie zaskakuje oryginalnymi rozwiązaniami. Korzystają z niej nie tylko pan i pani domu. Często wpadają tutaj z wizytą także ich dorosłe dzieci ze swoimi, małymi jeszcze, dziećmi. Dlatego miejsce na łazienkowe drobiazgi, kosmetyki i akcesoria jest dobrze wykorzystane. Jednak ton na aranżacji nadają szare płytki gresowe z delikatną strukturą i to one dominują we wnętrzu.

 

 • Uroki szarości

   


  ARCH. AGNIESZKA HAJDAS-OBAJTEK

  Łazienka, z której na co dzień korzystają dwie osoby, a od czasu do czasu także goście, miała pomieścić natrysk i wannę oraz dużą umywalkę. Wszystko po to, aby było wygodnie dla dwóch osób. Łazienka jest nowoczesna, zaprojektowana w modnych aktualnie szarościach, które są jednocześnie praktyczne. Zależało mi na zachowaniu czystej, prostej formy. Urok łazienki tkwi w okładzinie ściennej, do wykonania której wybrałam piękną, szarą płytkę z delikatną strukturą nieregularnego kamienia oraz połyskiem.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH