Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Lustro optycznie powiększa łazienkę. Fot. Bartosz Jarosz.

Lustro optycznie powiększa łazienkę.  Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 10 lut 2015 14:44 (aktualizacja: 11 lut 2015 09:14)

Łazienka w szarościach - zobacz piękne, nowoczesne wnętrze

Mimo że pomieszczenie proponuje tak wiele zakamarków, czego również odważnie nie ukrywa, jest przestronne, a w jego aranżacji dominuje prostota i czystość formy.

Łazienka jest efektowna i praktyczna. Modna i ponadczasowa. Została zaprojektowana z naciskiem na prostotę i funkcjonalność. Jednocześnie zaskakuje oryginalnymi rozwiązaniami. Korzystają z niej nie tylko pan i pani domu. Często wpadają tutaj z wizytą także ich dorosłe dzieci ze swoimi, małymi jeszcze, dziećmi. Dlatego miejsce na łazienkowe drobiazgi, kosmetyki i akcesoria jest dobrze wykorzystane. Jednak ton na aranżacji nadają szare płytki gresowe z delikatną strukturą i to one dominują we wnętrzu.

 

  • Uroki szarości

     


    ARCH. AGNIESZKA HAJDAS-OBAJTEK

    Łazienka, z której na co dzień korzystają dwie osoby, a od czasu do czasu także goście, miała pomieścić natrysk i wannę oraz dużą umywalkę. Wszystko po to, aby było wygodnie dla dwóch osób. Łazienka jest nowoczesna, zaprojektowana w modnych aktualnie szarościach, które są jednocześnie praktyczne. Zależało mi na zachowaniu czystej, prostej formy. Urok łazienki tkwi w okładzinie ściennej, do wykonania której wybrałam piękną, szarą płytkę z delikatną strukturą nieregularnego kamienia oraz połyskiem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA