Zobacz galerię [10 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
12 marz 2014 13:48

Łazienka z fototapetą. Akcent morski we wnętrzu

Trzy kolory – szarość, biel i czerń i ona – lazurowa, świeża, monochromatyczna. Fototapeta, to doskonałe rozwiązanie do minimalistycznych wnętrz.

Królują tu biel szarość i czerń. I wcale w nie tak oczywisty sposób. Przy najciemniejszej ścianie zamontowano stelaż, wykończony czarną zabudową. Obok szafka z zamontowaną prostokątną umywalką również w kolorze czarnym. Bardzo nietypowe i ciekawe rozwiązanie wprowadza niebanalny design do wnętrza łazienki.

Jasne ściany oraz ogromne lustro „rozpychają” podłużne pomieszczenie, by nie tworzyło wrażenia „kiszki”.  Efekt potęguje fototapeta z wodnym motywem. Lazurowy kolor i postać człowieka zanurzonego w głębi morza nadaje dynamiki i wprowadza akcent kolorystyczny, niezwykle harmonijny z pozostałymi barwami.

Nowoczesne wzornictwo

Zadbano o bardzo dobre oświetlenie łazienki. Nad lustrem, po jego całej długości zamontowano oprawę z mocną świetlówką, a w suficie kierunkowe reflektory. Dodatkowe lustro powiększające, wystające ze ściany bocznej, świeci diodami led.

Przy umywalce i wannie zastosowano ścienne baterie, o bardzo nowoczesnym wzornictwie. To rozwiązanie, które znowu powróciło do łask i cieszy się coraz większą popularnością. Jest niezwykle efektowne i pozwala na łatwe utrzymanie czystości.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-03-14 10:40:15

    no i gra!

POLECAMY W SERWISACH