Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Komfortowa wanna z zagłówkami ma obudowę z szarych płytek przypominających beton. Na ścianie ułożono białe okładziny o wyglądzie cegieł. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 04 kwi 2016 13:34

Łazienka z fototapetą: gotowy projekt wnętrza

Tę łazienkę zaprojektowano dla dwóch nastoletnich braci. Czarno-biała stylowa grafika z gwiazdą kina Jamesem Deanem wyjątkowo się im spodobała. Zobaczcie aranżację wnętrza.

W roli głównej: James Dean za kierownicą kultowego auta. Czarno-biała grafika wprowadza nietypowy, męski klimat. Od razu też przypadła do gustu dwóch nastoletnich braci, dla których zaprojektowano tę łazienkę.

Podobnie jak w innych pomieszczeniach domu, w łazience królują ponadczasowe biele i szarości ocieplone naturalnym drewnem. Na pierwszym planie wzrok przyciąga sporych rozmiarów nadruk ścienny przedstawiający kultową gwiazdę Hollywood – Jamesa Deana. Obraz był propozycją arch. Katarzyny Mikulskiej-Sękalskiej i od razu bardzo przypadł do gustu dwóch braci, dla których projektowano wnętrze. Jak mówi autorka projektu, wszystkie propozycje – zarówno kolorystyczne, jak też lekko loftowy styl pomieszczenia okazały się strzałem w dziesiątkę – bardzo spodobały się dorastającym chłopcom.

To właśnie z myślą o nich pomyślano o wszystkich wygodach - w łazience są dwie umywalki i duże lustro, jak też do wyboru - wanna lub kabina prysznicowa.

CAŁA GALERIA ZDJĘĆ Z TEJ ŁAZIENKI TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA