Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Beżowe płytki ceramiczne to okładziny zarówno stylowe, jak i uniwersalne, jeśli chodzi o aranżację łazienki w bloku. Projekt: Iza Szewc. Fot. Bartosz Jarosz.

Beżowe płytki ceramiczne to okładziny zarówno stylowe, jak i uniwersalne, jeśli chodzi o aranżację łazienki w bloku. Projekt: Iza Szewc. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Judyta Kokoszkiewicz
  • 20 paź 2015 12:48 (aktualizacja: 23 paź 2015 10:42)

Łazienki w beżach i brązach – modne pomysły architektów

Bardzo ważnym w urządzaniu łazienki jest wybór odpowiednich kolorów. Jasne beże i brązy to odcienie, które najchętniej wybierają Polacy - właśnie ze względu na ponadczasowy charakter tych barw.

Polscy projektanci wnętrz urządzają łazienki tak, by były aranżacjami ponadczasowymi – stąd zazwyczaj wybierają kolory, które nie wychodzą z mody. Dobrym rozwiązaniem są płytki ceramiczne w beżach lub naturalne drewno i kamień w jasnym odcieniu. Ciepłe barwy nie tylko dodadzą przytulnego klimatu, ale też będą neutralnym tłem wyposażenia łazienki. Jasne ściany to dobra baza aranżacji w każdym stylu.

W ofercie producentów do wyboru jest wiele rodzajów okładzin, jak również farb ceramicznych odpornych na działanie wilgoci. Neutralne beżowe płytki czy naturalne drewno można również dowolnie urozmaicić stosując np. dekory lub montując fototapetę z ciekawym nadrukiem lub fotografią. Łazienka w beżach i brązach zyska, gdy postawimy także na dobrze rozmieszczone oświetlenie, które podkreśli walory kolorystyczne i wzory okładzin.

Urządzając łazienkę w beżach i brązach możemy mieć pewność, że jej kolory będą dobrą decyzją. Wnętrze nawiązujące do piękna natury – dzięki delikatnym odcieniom brązów - koresponduje z ciepłymi kolorami ziemi. Zdecydowanie łatwiej też jest się w nim zrelaksować - w takiej aranżacji można poczuć się przytulnie i komfortowo. Nie od dziś wiadomo, że odcienie beży i brązów ułatwiają wyciszenie się i przyjemny odpoczynek.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA