Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W kontekście czystych form i szlachetnych materiałów dostojnie prezentują się kryształowa lampa i kinkiety z kolekcji „Marylin” firmy AXO Light. Fot. Bartosz Jarosz.

W kontekście czystych form i szlachetnych materiałów dostojnie prezentują się kryształowa lampa i kinkiety z kolekcji „Marylin” firmy AXO Light. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 24 cze 2009 14:17 (aktualizacja: 27 gru 2013 13:40)

Luksusowa klasyka

Harmonia barw, klasyczne piękno materiałów tworzących czyste, eleganckie formy oraz dodatki podkreślające luksus i reprezentacyjność otoczenia. Tak w największym skrócie można opisać toaletę gościnną na miarę najdostojniejszej z greckich bogiń.

Doskonale wyważona, antyczna stylistyka pomieszczenia to efekt zastosowania trawertynu – pięknego kamienia o delikatnym rysunku i naturalnej beżowej barwie. Trawertynowe są ściany i umywalka.

Kamień prezentuje się tu spokojnie, z powagą i godnością przypisanymi jego szlachetnej istocie. Mimo tego patosu, wnętrze nie powoduje uczucia zbytniej sterylności czy dystansu. Ciepła kolorystyka i materiały podkreślają jego mieszkalny charakter. Przykładem są podłoga wykończona dużymi panelami z drewna jatoba i rama lustra fornirowana tym samym materiałem.

Współczesną formą królewskiego przepychu są kryształowe kinkiety i wisząca lampa. Wspólnie z oświetleniem ukrytym w suficie podwieszanym, dodatkowo wydobywają piękno tego wnętrza, prezentując je w najbardziej efektownych scenach świetlnych.

PROJEKTANT

Małgorzata Cieśliczak - Patris

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA