Zobacz galerię [5 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
01 marz 2016 08:08

Mała łazienka – gotowy projekt na 3 metry z wanną

To łazienka w rozmiarze mini - z wanną i schowkami dla całej rodziny. Jest przykładem, że na bardzo małej powierzchni można mieć i wannę, i prysznic. Jest praktyczna i ładna.

W tej łazience jest wszystko, czego potrzebuje cała rodzina: umywalka, sedes, szafki, wanna z parawanem, dzięki czemu można w niej brać kąpiel także na stojąco. Nawet grzejnik to model praktyczny, przystosowany do suszenia ręczników i drobnej bielizny. Warto też zwrócić uwagę na szklany parawan nawannowy. To model wyposażony w reling, idealny na ręczniki.

W łazience można odpocząć w wannie wieczorami, ale również wykąpać dzieci. Rano zaś wziąć szybki prysznic przed wyjściem do pracy. Nikt z domowników nie musi rezygnować z ulubionej formy kąpieli.

Aby wanna się zmieściła w tak małym pomieszczeniu, wybrano model o wymiarach 120x70 cm. Wysoko nad nią został umieszczony grzejnik drabinkowy. Dzięki temu nie przeszkadza podczas kąpieli, a jednocześnie łatwo wiesza się na nim wilgotne ręczniki.

Przybory i kosmetyki całej rodziny są schowane w szafce podumywalkowej i szafce lustrzanej. Mała półeczka pomiędzy krawędzią wanny a ścianą z oknem wystarcza, by ustawić tutaj np. olejki aromaterapeutyczne czy świece zapachowe.

Łazienka wydaje się większa, niż jest w rzeczywistości. Optycznie powiększają ją jasne kolory, lustra oraz duża ilość światła, zwielokrotniona przed odbicia w połyskujących powierzchniach.
Koronkowe dekoracje na płytkach dodają łazience kobiecej finezji i lekkości.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH