Wystarczy otworzyć front szafki podumywalkowej, aby uzyskać swobodny dostęp do pralki. Nieużywana pozostaje niewidoczna. Fot. Monika Filipiuk-Obałek.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Wystarczy otworzyć front szafki podumywalkowej, aby uzyskać swobodny dostęp do pralki. Nieużywana pozostaje niewidoczna. Fot. Monika Filipiuk-Obałek.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
05 lis 2014 13:38

Mała łazienka: tak można zabudować pralkę

Mleczna biel i grafit to kolory, które zdominowały to niewielkie wnętrze. Mimo małego metrażu oraz stropu obniżonego przez skos dachowy, łazienka wydaje się jasna i przestronna. Zmieściła się tu nawet pralka.

Farba ścienna, jasnoszary gres na podłodze oraz grafitowe płytki - to materiały, których użyto do wykończenia tej niewielkiej, ale jakże uroczej łazienki.

Na co dzień pełni ona rolę gościnnej. To idealne wnętrze, aby w eleganckim otoczeniu poprawić makijaż, zadbać o fryzurę, odświeżyć się. Ale poza wizytami gości, jest ona nie tylko elegancka i reprezentacyjna, ale także praktyczna. Gdy przypominają o sobie codzienne obowiązki wystarczy otworzyć drzwi szafki podumywalkowej i... zrobić pranie.

Pralka została skutecznie i sprytnie ukryta w zabudowie pod blatem. Fronty z mlecznego szkła wprawione w aluminiowe ramki skrywają schowek - przede wszystkim na pralkę, ale także inne łazienkowe akcesoria (w drugiej części).

Materiał oraz kolor frontów efektownie kontrastuje z czernią granitowego blatu. Ustawiona na nim szklana misa umywalki wprowadza do wnętrza stylistykę glamour i jest nie tylko elementem wyposażenie, ale także ozdobą wnętrza.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH