Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dzięki ogromnej tafli lustra to niewielkie wnętrze wydaje się znacznie większe. Ociepla drewniana konsola podumywalkowa. Fot. Bartosz Jarosz.

Dzięki ogromnej tafli lustra to niewielkie wnętrze wydaje się znacznie większe. Ociepla drewniana konsola podumywalkowa. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 27 lis 2014 10:01 (aktualizacja: 30 lis 2014 08:46)

Mała łazienka: w beżu i jasnym drewnie

Mała łazienka przy sypialni została urządzona funkcjonalnie i przytulnie. Ociepla ją beż płytek ceramicznych i drewno orzecha amerykańskiego. Zmieścił się także prysznic we wnęce.

Znajdująca się przy sypialni właścicieli łazienka jest nie tylko przytulna i klimatyczna, ale także bardzo praktyczna. Jej funkcjonalny charakter, to zasługa przemyślanego projektu. Każdy skrawek przestrzeni został tutaj wykorzystany i praktycznie zagospodarowany. Pomyślano o wygodzie użytkowników, ale także o ich dobrym samopoczuciu, na który z pewnością mają wpływ barwy, materiały oraz subtelne dekoracje. 

Optymalne wykorzystanie przestrzeni gwarantują wnęki oraz półki. Ta największa wnęka, na prawo od wejścia, to strefa kąpieli. Z brodzikiem i zestawem natryskowym. Z kolei mała wnęka w ścianie pod prysznicem zyskała dodatkowe półki, które pełnią rolę niewielkiego regału na kosmetyki i akcesoria kąpielowe. Zostały one wykończone piękną beżową mozaiką, która podkreśla przytulny klimat wnętrza i stylowy charakter aranżacji. Także mozaiką wykończona została dekoracyjna wnęka nad umywalką. Tutaj pełni ona wyłącznie rolę dekoracyjną. Oferuje miejsce na flakoniki perfum lub kwiaty, które wprowadzą miły nastrój i elegancki charakter aranżacji.

Ciekawa jest również konstrukcja konsoli podumywalkowej wykończonej fornirem orzecha amerykańskiego. Blat z szufladą łączy się z półką tworząc charakterystyczny zygzak. W ten sposób pojedynczy mebel funkcjonuje jednocześnie w strefie umywalki oraz sedesu gdzie pełni rolę półki, na której można postawić np. szczotkę do WC.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA