Dzięki ogromnej tafli lustra to niewielkie wnętrze wydaje się znacznie większe. Ociepla drewniana konsola podumywalkowa. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Dzięki ogromnej tafli lustra to niewielkie wnętrze wydaje się znacznie większe. Ociepla drewniana konsola podumywalkowa. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 lis 2014 10:01

Mała łazienka: w beżu i jasnym drewnie

Mała łazienka przy sypialni została urządzona funkcjonalnie i przytulnie. Ociepla ją beż płytek ceramicznych i drewno orzecha amerykańskiego. Zmieścił się także prysznic we wnęce.

Znajdująca się przy sypialni właścicieli łazienka jest nie tylko przytulna i klimatyczna, ale także bardzo praktyczna. Jej funkcjonalny charakter, to zasługa przemyślanego projektu. Każdy skrawek przestrzeni został tutaj wykorzystany i praktycznie zagospodarowany. Pomyślano o wygodzie użytkowników, ale także o ich dobrym samopoczuciu, na który z pewnością mają wpływ barwy, materiały oraz subtelne dekoracje. 

Optymalne wykorzystanie przestrzeni gwarantują wnęki oraz półki. Ta największa wnęka, na prawo od wejścia, to strefa kąpieli. Z brodzikiem i zestawem natryskowym. Z kolei mała wnęka w ścianie pod prysznicem zyskała dodatkowe półki, które pełnią rolę niewielkiego regału na kosmetyki i akcesoria kąpielowe. Zostały one wykończone piękną beżową mozaiką, która podkreśla przytulny klimat wnętrza i stylowy charakter aranżacji. Także mozaiką wykończona została dekoracyjna wnęka nad umywalką. Tutaj pełni ona wyłącznie rolę dekoracyjną. Oferuje miejsce na flakoniki perfum lub kwiaty, które wprowadzą miły nastrój i elegancki charakter aranżacji.

Ciekawa jest również konstrukcja konsoli podumywalkowej wykończonej fornirem orzecha amerykańskiego. Blat z szufladą łączy się z półką tworząc charakterystyczny zygzak. W ten sposób pojedynczy mebel funkcjonuje jednocześnie w strefie umywalki oraz sedesu gdzie pełni rolę półki, na której można postawić np. szczotkę do WC.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Mariusz, 2014-12-04 20:16:26

    można wiedzieć jaka to seria kafelek?
  • aaaaa, 2014-11-30 21:38:36

    Jakiej wielkości jest drewniana konsola podumywalkowa?

POLECAMY W SERWISACH