Zobacz galerię [7 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
05 sty 2016 08:25

Mała łazienka w bloku – gotowy projekt na 5 metrów

Przed remontem łazienka była bardzo zwyczajna, bez osobowości. Po remoncie zyskała wyrazisty charakter, mimo że jej główny kolor to beż.

Chociaż metraż łazienki jest mały, zmieściła się w niej wygodna wanna. Wokół niej oraz nad nią zostały wykonane pomysłowe półki. Można na nich ustawiać kosmetyki, przybory czy świece zapachowe. Dodatkowo jedna z półek ma zainstalowane pod spodem dekoracyjne oświetlenie.

Łazienka wydaje się dużo większa niż jest w rzeczywistości. Taki efekt daje jasna kolorystyka oraz liczne lampki. Przestrzeń powiększa również duże lustro nad umywalką.

To łazienka stworzona do wypoczynku, ale i bardzo praktyczna na co dzień. Domownicy mają do swojej dyspozycji liczne półki, pralkę i dużą szafkę zawieszoną nad nią. Elegancki szlif nadają aranżacji duże płytki i prostokątna mozaika wyglądające jak piaskowiec w ciepłym, beżowym odcieniu.

Beżowa kolorystyka uspokaja, wycisza, a jednocześnie jest modna na lata. Aby aranżacja łazienki nie było monotonna, wprowadzono czerwone dodatki. Gdy się opatrzą, będzie można je wymienić na inny kolor. Do klasycznego beżu pasuje prawie każdy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH