Prostokątną umywalkę umieszczono na białym blacie szafki wykonanej na wymiar. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Prostokątną umywalkę umieszczono na białym blacie szafki wykonanej na wymiar. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
29 kwi 2015 09:59

Mała łazienka w czerni i bieli

W tej łazience maksymalnie wykorzystano każdy centymetr powierzchni. Funkcjonalny układ połączono z klasycznym zestawem bieli i czerni, dzięki czemu powstało piękne, ponadczasowe wnętrze.

Łazienka zaprojektowana została w klasycznym zestawieniu bieli i czerni. Wnętrze kolorystycznie nawiązuje do pozostałej części mieszkania. Biel ścian kontrastuje z ciemną podłogą i czarnymi płytkami umieszczonymi obok strefy umywalkowej i na jednej ścianie za prysznicem. Klasyczny duet bieli i czerni dopełniają meble z lakierowanej na wysoki połysk płyty MDF. Mimo, iż na tak niewielkiej powierzchni stykają się różne materiały wnętrze prezentuje się bardzo spójnie.

Projektanci - Marta i Tomasz Kilan - postanowili maksymalnie wykorzystać dosłownie całą dostępną przestrzeń. Mała łazienka rządzona na kilku metrach kwadratowych zaskakuje więc ilością dostępnych schowków, dzięki którym znacznie łatwiejsze jest utrzymanie porządku. Nad stelażem wc znajduje się zabudowana szafka - świetne miejsce na przechowywanie środków czystości. Nad pralką w zabudowanej szafce ukrywa się gazowy podgrzewacz wody oraz szuflada, która pełni rolę kosza na brudne ubrania.

Wiele miejsca na przechowywanie znajduje się także w szafce podumywalkowej wykonanej na wymiar. Cześć szafki została zasłonięta lakierowanymi na wysoki połysk frontami, pozostałą część tworzą otwarte półki. Nad umywalką umieszczono szerokie, prostokątne lustro, które optycznie powiększa przestrzeń łazienki.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH