Zobacz galerię [7 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
03 marz 2016 10:37

Mała łazienka z pralką – gotowy projekt na 3 metry

Ta łazienka to przykład, jak w małej i wąskiej łazience zmieścić pralkę i mnóstwo szafek. Pomieszczenie ma zaledwie 120 cm szerokości!

Gdy wchodzi się do łazienki, pierwsze wrażenie to jest jasno i wręcz przestronnie. Takie efekt osiągnięto dzięki wielu pomysłowym rozwiązaniom:

Dużo bieli – jest jej tutaj mnóstwo. Ciekawą dekoracją łazienki jest fototapeta z abstrakcyjnym wzorem wody i rozlanej biało-czarnej farby. Nawiązuje symboliką do łazienki i jest nowoczesnym akcentem w mieszkaniu młodych właścicieli.

Przesuwne drzwi – tradycyjnych drzwi nie można było wstawić, bo jest tutaj tak wąsko.

Pralka schowana – znajduje się pod latem pod blatem na wprost drzwi. Gdy drzwiczki są zamknięta, nie sposób domyślić się jej obecności.

Zabudowa do sufitu – znajduje się przy ścianie z sedesem. W licznych szafkach jest miejsce na drobną chemię gospodarczą, papier toaletowy, ręczniki. Dzięki prostym, białym frontom, wyposażonym w krawędziowe uchwyty, szafek można... nie zauważyć.

Mała umywalka i sedes – to modele specjalnie zaprojektowane do wąskich i małych pomieszczeń.

Duże lustra – są ustawione do siebie równolegle i nie mają ram. To sprawia, że łazienka wydaje się dwukrotnie większa i jaśniejsza.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Slawko, 2018-02-23 06:40:22

    Przydałby się jeszcze prysznic..

POLECAMY W SERWISACH