Sedes, podobnie jak umywalka, to model z katalogu Catalano. Całość dopełnia prosty grzejnik Zehnder – model chromowany „Toga II”. Fot. Monika Filipiuk.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Sedes, podobnie jak umywalka, to model z katalogu Catalano. Całość dopełnia prosty grzejnik Zehnder – model chromowany „Toga II”. Fot. Monika Filipiuk.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
11 sty 2010 10:30

Męski zmysł

...estetyczny jest zupełnie inny, wynika z potrzeby otaczania się prostymi formami i stonowanymi kolorami, co również przekłada się na wystrój wnętrz. Jasne barwy, minimalny dekor i geometryczne kształty definiują w dużej mierze łazienkę na wskroś męską.

Ekskluzywny kompleks City Park w centrum Poznania to przestrzeń zaprojektowana z pełną pieczołowitością. Znajdujący się zaś w nim apartament (143,5 m2) reprezentuje równowagę pierwiastków ying i yang. Dowód: stricte męska łazienka stworzona jako przeciwwaga dla salonu kąpielowego pani domu.

Autorzy jej aranżacji to grupa projektantów z Artes Design. Zastosowali tutaj wiele praktycznych rozwiązań, jak schowana we wnęce kabina, spora umywalka i pisuar. Takie rozplanowanie miało maksymalnie wykorzystać przestrzeń i dać pełną swobodę komunikacji. Priorytetem była również stonowana kolorystyka, aby mały metraż nie był przytłoczony feerią barw. Za sprawą dyskretnych kolorów – bieli, szarości oraz popielatego dekoru – łazienkę spowija aura nowoczesności, której pewna surowość (bez zbędnych ozdobników) oznajmia, że jest to w pełni męskie terytorium. Grafit sygnalizuje tu szlachetność, a biel ponadczasową klasykę. To właśnie dlatego właściciel może czuć się pewnie w łazience zaprojektowanej specjalnie z myślą o nim.

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • ula, 2010-05-04 20:27:19

  mój kolega wynajął mieszkanie z takim sedesem w łazience. Podobno jest mega niewygodny- nie da sie na nim siedzieć :( Ale sam projekt mieszkania- przepiękny
 • Kati, 2010-02-17 14:37:39

  Również w Galerii Camero w Radomiu, jest duży wybór.
 • modus, 2010-01-25 22:48:25

  Ceramikę Catalano można zakupić w różnych salonach, w zależności od miejsca zamieszkania. W Poznaniu sprzedaje ją salon Cermag.
 • nismoo, 2010-01-16 00:21:26

  Bardzo fajnie zrobiona lazienka. Ciekawie wygladaja sedes i umywalka. Orientuje sie ktos, gdzie mozna kupic taka ceramike do lazienki?

POLECAMY W SERWISACH