Czarny zlew doskonale współgra z detalami ze stali nierdzewnej: chromowanym pojemnikiem na mydło i wieszakiem na ręcznik (Plus) oraz baterią (Vola). Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Czarny zlew doskonale współgra z detalami ze stali nierdzewnej: chromowanym pojemnikiem na mydło i wieszakiem na ręcznik (Plus) oraz baterią (Vola). Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
09 sty 2009 14:33

Niebieska, królewska

Niebieskie, mieniące się złotem ściany, czarna ceramika łazienkowa, srebrne detale to zestaw niecodzienny. Takie połączenie barw i lśnień tworzy elegancką toaletę dla gości.

Centralnym i niezwykle atrakcyjnym elementem aranżacyjnym toalety jest ściana o linii łuku, wyłożona (podobnie jak podłoga) mozaiką Bisazza w kolorze niebieskim ze złota „nitką”. Takie wyprofilowanie ściany było konieczne, ponieważ wcześniej nie mieściła się w tym wnętrzu umywalka. Dzięki temu rozwiązaniu, zyskano większą powierzchnię. Powstał też niebanalny element dekoracyjny. Wnęka świetnie współgra z czarną misą umywalki, a także z wszystkimi dodatkami, które mają geometryczną formę. Zarówno kształt baterii, jak i stalowego pojemnika na mydło w płynie, oparto na linii okręgu. Umieszczone we wnęce lustro jest nieco wysunięte do przodu, co dodatkowo podkreśla łuk niszy. Taflę lustra, wraz z okalającą ją powierzchnią, oświetla wisząca lampa, przypominająca kokon. Doskonałym kontekstem dla niebieskiej mozaiki jest brąz, który pojawia się w toalecie pod dwiema postaciami: drewnianych drzwi zgranych z podłogą merbau oraz ścianki w kolorze czekolady, do której przytwierdzona została wisząca toaleta.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH