Ścianę nad umywalką zdobią lekko połyskujące płytki dekoracyjne z motywem kwiatowym „Glamour Star White” (Halcon). Wyszukana na ­Allegro oryginalna umywalka doskonale prezentuje się na bazaltowym blacie. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Ścianę nad umywalką zdobią lekko połyskujące płytki dekoracyjne z motywem kwiatowym „Glamour Star White” (Halcon). Wyszukana na ­Allegro oryginalna umywalka doskonale prezentuje się na bazaltowym blacie. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 wrz 2011 14:37

Nuta glamour

W nowoczesnym i urządzonym – na pierwszy rzut oka – z niezwykłą prostotą wnętrzu, wnikliwy obserwator znajdzie sporo dekoratorskich smaczków oraz przykładów odważnego interpretowania i łączenia stylów.

Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że ostateczny wygląd wnętrza to wysublimowane połączenie nowoczesności z elementami stylu glamour. Biel w zestawieniu z czernią i odcieniami szarości, meble o prostej linii oraz prysznic zamiast wanny przemawiają za wyraźnie nowoczesnym charakterem wnętrza. Jednocześnie wdzięku dodają pomieszczeniu płytki dekoracyjne z motywem kwiatowym, a kinkiety z tkaninowymi abażurami i przesłonięte koralikami okno pozbawiają typowo łazienkowego klimatu. Zgodnie z intencją autorki projektu, łazienka pozostała przestronna, a wyposażenie ograniczono do niezbędnego minimum. Zamiast tradycyjnej kabiny prysznicowej, natrysk został zamontowany we wnęce i przesłonięty szklaną ścianką. Tworząca wnękę ściana działowa powstała już w trakcie budowy domu. Dzięki znacznej długości pomieszczenia, obok wygodnej (120x80 cm) kabiny, na tej samej ścianie umieszczony został także sedes z podtynkową spłuczką.

Przeciwległą ścianę zdominowało lustro oraz zwieńczone blatem szafki. Zarówno powyżej, jak i poniżej lustra, ścianę pokrywają płytki ceramiczne z efektownym kwiatowym dekorem, których powierzchnię dodatkowo upiększa perłowa poświata. Zarówno materiał, jaki wybrano do wykonania blatu, jak i niecodzienna forma umywalki mają wpływ na wyjątkowy charakter tego wnętrza. Blat wykonany jest z rzadko goszczącego we wnętrzach bazaltu. W środkowej, nieco obniżonej części blatu umieszczona została oryginalna, płytka umywalka. Natomiast pod blatem znajdują się szafki, przeznaczone głównie na ręczniki i kosmetyki. W jednej z wyższych szafek została ukryta pralka.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • bestsale-pl, 2012-10-30 17:45:17

    piękna umywalka !
  • funite-pl, 2012-08-29 16:27:13

    prosto i na temat :)))

POLECAMY W SERWISACH