Napis w zielonym kolorze właściciele własnoręcznie namalowali na ścianie nad wanną. Specjalny szablon, który ułatwił im pracę, został zamówiony w agencji reklamowej. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Napis w zielonym kolorze właściciele własnoręcznie namalowali na ścianie nad wanną. Specjalny szablon, który ułatwił im pracę, został zamówiony w agencji reklamowej. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 maj 2012 13:47

Optymistyczna łazienka: dla czteroosobowej rodziny

W tej niewielkiej, rodzinnej łazience dosłownie każdy metr powierzchni został starannie wykorzystany. Znalazło się tu miejsce na wannę i prysznic. A soczysta, wesoła zieleń sprawia, że nawet poranna toaleta jest czystą przyjemnością.

Czteroosobowa rodzina zdecydowała się na zostawianie w swoim nowym mieszkaniu tylko jednej łazienki. Z drugiej zrezygnowano. Była to decyzja świadoma i dokładnie przemyślana. Czas pokazał, że także bardzo trafna.

W miejscu, gdzie pierwotnie miała być druga łazienka lub toaleta, znajduje się obecnie pomieszczenie gospodarcze, do którego przeniesiono m.in. pralkę i suszarkę. Jest to praktyczny i dość spory schowek, gdzie można tak naprawdę „wrzucić” dosłownie wszystko. Dzięki temu łazienka, z której codziennie korzystają domownicy, jest przestronna, nie zastawiona szafkami, bez pralki czy kosmetyków.

Wszystko schowane

Wszystko zostało schowane. Właściciele chcieli, aby nic nie pozostało na widoku. Znajdują się tu jedynie niewielkie, wykonane na zamówienie, wiszące szafki lustrzane, będące jednocześnie ciekawym dopełnieniem całości wnętrza. Praktyczne i efektowne. Przestrzeń tej niewielkiej łazienki arch. Marta Kruk zaprojektowała niezwykle funkcjonalnie i wygodnie. Wygospodarowała miejsce zarówno na wannę, jak i prysznic.

I co najważniejsze – każdy z domowników może korzystać z najlepszej dla siebie formy relaksu. Nikt nie musi z niczego rezygnować. Pod względem stylu i charakteru łazienka nie odbiega od całej reszty mieszkania. Jest nowoczesna, wyrazista, z nutką zabawy i szaleństwa, a przy tym przepełniona pozytywną energią.

Optymistyczna aranżacja łazienki

W dobry nastrój wprawia i szybki prysznic, i długa kąpiel w wannie. To zasługa świetnie skomponowanych kolorów. Soczysta, żywa zieleń w otoczeniu szarego i jasnego gresu, sprawia, że wnętrze jest lekkie oraz rześkie.

Zabawnym, wesołym akcentem jest tu napis, znajdujący się na ścianie nad wanną. „Bonjour a Vous”... to nic innego, jak zaproszenie do dłuższego relaksu i odpoczynku. A w otoczeniu soczystej zieleni może być tylko nieprzeciętnie.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • soffti-pl, 2012-05-25 13:29:08

    ładne połączenie kolorów :) rzadko spotykane :)

POLECAMY W SERWISACH