Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Jednootworowa umywalka wymusiła dobór armatury, nie znaczy to jednak, że bateria (firma Tres) była przypadkowym wyborem. Fot. Bartosz Jarosz.

Jednootworowa umywalka wymusiła dobór armatury, nie znaczy to jednak, że bateria (firma Tres) była przypadkowym wyborem. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 09 lip 2010 12:11 (aktualizacja: 20 gru 2013 10:03)

Opuścić kotwicę!?

Szum fal i sygnał gotowości statku, który zaraz odpływa w rejs – takie skojarzenia może początkowo przywołać ta toaleta gościnna.

Wstęp do niej umożliwiają drzwi z bulajami rodem z kajuty. Jednak nie grozi nam choroba morska, bo gdy przekroczymy próg ujrzymy przede wszystkim nowoczesność. Przyjazne piaskowe kolory to główna dominanta w tej łazience. Począwszy od podłogi, aż po mozaikową ściankę i fale uformowane z dekoracyjnego tynku w kolorze écru – aż korci, żeby dotknąć i poczuć ich fakturę pod palcami.

Jednak za kulminacyjny punkt tej toalety należy bezwzględnie uznać „pazur”, na którym wsparto umywalkę stojącą na szklanym blacie. Te trzy elementy tworzą integralną całość i w takiej formie zostały zakupione. Pozostałe składniki wystroju wnętrza są stonowane i nie konkurują ze strefą mycia rąk, zwłaszcza że intrygujący stolik podumywalkowy jest wręcz zdublowany za sprawą luster umieszczonych naprzeciw siebie

PROJEKTANT

Agnieszka Sadowska - Miszczak

Mariass Design - Projektowanie wnętrz

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA