Aranżacja łazienki za pomocą płytek z rysunkiem drewna.  Płytki z kolekcji Korzilius Wood Land Brown. Fot. Tubądzin

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Aranżacja łazienki za pomocą płytek z rysunkiem drewna. Płytki z kolekcji Korzilius Wood Land Brown. Fot. Tubądzin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
10 sie 2017 11:59

Płytki jak drewno: zobacz piękne kolekcje

Łazienka zaaranżowana w płytki ceramiczne, które swoją fakturą przypominają drewniane deski, zmienia się w prawdziwą strefę relaksu.

W takim miejscu możemy zapomnieć o troskach dnia codziennego i po prostu odpocząć. Dobór minimalistycznych dodatków, ale i przełamanie aranżacji przyciągającymi wzrok dekorami ściennymi stwarza z naszego wnętrza pomieszczenie wyjęte niczym z ekskluzywnego SPA. 

Marka Korzilius w swojej nowej kolekcji Wood przestawia płytki ceramiczne odzwierciedlające prawdziwe drewno. Występując w trzech rozmiarach: 1198x190 mm, 1498x230 mm, 1798x230 mm, przypominają deski, ale są one mniej pracochłonne w utrzymaniu. Nie musimy ich impregnować, jak w przypadku naturalnego drewna. Dodatkowo płyty ceramiczne nie absorbują wody. Świetnie sprawdzą się więc w łazienkach. Naturalne kolory gresów, od bieli przez szarości, aż po głęboki brąz, pozwalają stworzyć wnętrza nie tylko przytulne, ale też bardzo nowoczesne.

Prywatne SPA

Płytka Land Beige ułożona nie tylko na podłogach, ale też ścianach łazienki stworzyła prawdziwie naturalny klimat. Uzupełniona ona została o dekory ścienne z kolekcji Majolika Grupy Tubądzin, które mają południowy charakter. Kolekcja ta stała się przyciągającym wzrok akcentem wśród jasnych „desek” Wood Land Beige. Dodatki stworzone z prawdziwego drewna, jak stoliki z pnia i klosze zawieszone nad wanną spotęgowały naturalny charakter łazienki.

W drugiej propozycji od Grupy Tubądzin, aranżacja z deską Wood Land Brown została przełamana przez wielkoformatowe płyty z kolekcji Epoxy, marki Monolith. Ich grafitowy odcień przypominający beton niesztampowo uzupełnił „deski” znajdujące się na podłodze i ścianach, nadając całemu pomieszczeniu nowoczesnego charakteru. To oryginalne połączenie wielkomiejskiego stylu
z czystą naturą. Całość została uzupełniona przez drewniane stoliki, duże lustro i elegancką wysoką umywalkę.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH