Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

  • Autor: Justyna Majkowska
  • 24 sty 2014 12:17 (aktualizacja: 30 sty 2014 18:21)

Pomysł na kolorową łazienkę? Pomaluj ściany!

Śmiała, zdecydowana, niebanalna. Łazienka odważnie skąpana w kolorach zachwyca indywidualnym charakterem i ciekawym wzornictwem ceramiki sanitarnej.

Biel i szarość to przeważające kolory podkreślające nowoczesność łazienki. Jednak barwne akcenty wymalowań ścian zdają się dominować nad wnętrzem, tworząc je ciepłym i radosnym. Gdy się już opatrzą, w prosty sposób można je zamienić na bardziej stonowane.  

Prosto i funkcjonalnie

Delikatną kolorystykę ożywiają akcenty wiosennej zieleni, pomarańczy i słonecznej żółci. Strefa prysznicowa wydzielona została przegrodą szklaną. Zamiast brodzika podłogę pokryto żywicą epoksydową i zastosowano odpływ liniowy. Tak gładka posadzka wygląda estetycznie i jest łatwa do utrzymania czystości.  

Minimalistyczny urok

Ciekawą stylistycznie umywalkę (Hansgrohe) posadowiono na gładkim, corianowym blacie. Pod nim znajduje się jedyna szafka w łazience, której kolor harmonizuje z barwą ścian. Drewniane maty na podłodze stanowią drobny akcent ozdobny. W muszli zamontowano wyciąg powietrza, który pozwala uniknąć nieprzyjemnych zapachów.  

PROJEKTANT

Konrad Grodziński

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA