Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Mieniąca się perłowo szklana mozaika pochodzi z oferty firmy Bisazza. Wykończony nią kolisty wykusz z umywalką, choć stricte nowoczesny, kojarzy się z bizantyjską architekturą. Fot. Bartosz Jarosz.

Mieniąca się perłowo szklana mozaika pochodzi z oferty firmy Bisazza. Wykończony nią kolisty wykusz z umywalką, choć stricte nowoczesny, kojarzy się z bizantyjską architekturą. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 01 kwi 2008 00:00 (aktualizacja: 30 sty 2014 18:47)

Pomysł na prysznic wyłożony kolorową mozaiką

Łazienka zapada w pamięć nasyconymi kolorami, perłowym połyskiem, świeżą linią designu. I to światło – trochę jak z bizantyjskiej architektury.

Na mikroskopijnej powierzchni powstało dzieło sztuki dla gości. Toaleta gościnna to jedyne pomieszczenie w domu, w którym pojawiają się tak wyraziste barwy i odcienie. Odważne, nowoczesne wzornictwo jest jednak obecne wszędzie – łazienka jest więc spójną częścią aranżacji.

Szklana mozaika w łazience

Już układ wykończenia podłogi sygnalizuje ciągłość wystroju – do toalety, umieszczonej pod schodami, wkraczają drewniane panele z salonu i holu, dalej zamieniając się w szklaną mozaikę. Jej drobne kostki, w paletach fioletów, błękitów i szarości, mieniących się perłowym blaskiem, użyte zostały także do obłożenia niszy z umywalką.

Punktowe oświetlenie w podłodze

 

Bizantyjską urodę mozaiki podkreśla oświetlenie – punktowe oczka zamontowane w podłodze oraz lampa nad umywalką. Wyposażenie łazienki to jedynie sedes i umywalka w czarnym, lśniącym kolorze. Są to modele z kolekcji „Barca” firmy NIC Design, o lekkiej, świeżej linii, zaprojektowanej z myślą o użytkownikach młodych duchem, z fantazją. Jak mieszkańcy tego domu.

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA