Naturalne materiały oraz beżowo-brązowa paleta barw dominują w całym domu. W identycznym stylu została urządzona także łazienka na poddaszu. Fot. Tomasz Markowski.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Naturalne materiały oraz beżowo-brązowa paleta barw dominują w całym domu. W identycznym stylu została urządzona także łazienka na poddaszu. Fot. Tomasz Markowski.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
03 kwi 2012 12:42

Poranna gimnastyka

Bez względu na to, czy wybieramy się do szkoły czy do pracy, rano zwykle towarzyszy nam pośpiech. Łazienka przy sypialni zdecydowanie skraca dystans pomiędzy krainą snów a codziennymi obowiązkami.

Podczas projektowania wnętrza trzeba było dokonać także trudnych wyborów, takich jak wanna czy prysznic. Projektanci i inwestorzy zdecydowali się na sporą i wygodną kabinę prysznicową, która ze względu na niezbędne instalacje (odpływ wody) została umieszczona na niewielkim podwyższeniu.

Rozciągający się już od progu pas ciemnobrązowych płytek gresowych, wyznacza wejście do kabiny, a kontynuacja tego samego rodzaju okładziny na ścianie – całą strefę prysznica. Na ciemnym tle wyraźnie odznaczają się szklane elementy kabiny, brązowe płytki w dużym formacie świetnie kontrastują także z beżową mozaiką.

Umywalkę umieszczono tuż przy wejściu, a jej kształt pozwolił zyskać nieco miejsca, a tym samym zapewnić wygodę dla osoby stojącej przed lustrem. Udało się nawet wygospodarować miejsce na schowek (w ścianie za umywalką). Niewielkie podświetlane wnęki w ścianie to pod oknem dachowym mogą być wykorzystane zarówno jako miejsce na ozdoby i dekoracje jak i dodatkowe przybory toaletowe.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • venus-meble-eu, 2012-05-29 11:04:02

    takie poddasze genialne :)
  • domartstyl-pl, 2012-04-10 15:17:31

    jak zwykle świetne pomysły!

POLECAMY W SERWISACH