Królestwo pięciolatki: sypialnię wypełniają przedmioty w jej ulubionym, różowym kolorze, który wybrała także do łazienki. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Królestwo pięciolatki: sypialnię wypełniają przedmioty w jej ulubionym, różowym kolorze, który wybrała także do łazienki. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 gru 2012 14:48

Różowa dla dziewczynki

Żywe kolory i wesołe dodatki w łazience dziecka sprawią, że codzienna toaleta będzie zabawą. Łazienka przy sypialni pięciolatki została urządzona w kolorach, które młoda dama wybrała sama! Słodki róż i fiolet królują tu niepodzielnie.

Pełnej uroku, skąpanej w odcieniach różu łazience pięciolatki nie brakuje humoru i energii. Mimo że w całym pomieszczeniu wyraźnie dominuje jeden kolor, zadbano o to, aby łazienka nie była monotonna, a codzienna toaleta stała się także zabawą. Bazę projektu stanowi okładzina ceramiczna w odcieniach różu, urozmaicona kwiatowymi dekorami oraz mozaiką.

Pod skosami

W znajdującym się pod skosem dachowym pomieszczeniu tylko fragmenty ścian oferowały standardową wysokość. Ponieważ nad umywalką potrzebne było duże lustro (także aby optycznie powiększyć przestrzeń), ściany w strefie prysznica wybrano na miejsce, gdzie dominacja różu została przełamana. Zastosowano tu płytki bazowe z tej samej kolekcji, za to w kolorze kremowym oraz płytki dekoracyjne z kwiatowym dekorem, które zdobią łazienkę i akcentują jej dziewczęcy charakter.

Podział na strefy

Subtelna kompozycja ceramiczna, zróżnicowana pod względem koloru oraz kroju płytek, dodaje wnętrzu dynamizmu, a różne elementy dekoracyjne wyznaczają strefy: dekor kwiatowy – kąpielową, mozaika - sanitarną. Na tle różowej mozaiki umieszczono szafkę oraz umywalkę. Neutralny, kremowy kolor korpusu oraz blatu mebla eksponuje piękny, filetowy odcień szkła, z którego wykonano misę umywalki.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH