Surowy, industrialny charakter wnętrza podkreśla zarówno
starannie dobrana kombinacja kolorów – chłodnej szarości, bieli
i czerni, jak i wyposażenie. Fot. Bartosz jarosz.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Surowy, industrialny charakter wnętrza podkreśla zarówno starannie dobrana kombinacja kolorów – chłodnej szarości, bieli i czerni, jak i wyposażenie. Fot. Bartosz jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 cze 2012 11:29

Szyk soft loftu

Niewielka, ale jakże funkcjonalna. Chłodna i surowa lecz jednocześnie elegancka i szykowna. W tej łazience oryginalność łączy się z komfortem oraz wygodą.

Wnętrze w pełni harmonizuje z surowym, loftowym klimatem całego apartamentu. Proste, ale ubrane w atrakcyjną formę. Utrzymane w chłodnym, minimalistycznym stylu industrialnym. Estetyczne i pełne ładu. Podobnie jak całe mieszkanie, powstało z myślą o ludziach otwartych na oryginalne rozwiązania, mających przy tym dużo wewnętrznej przestrzeni oraz poczucie wolności.

Łazienka jest niewielka, ale i wygodna. Dzięki prawie trzymetrowej wysokości, starannie dobranym kolorom i wyposażeniu, wydaje się też znacznie większa niż w rzeczywistości. Podłoga wykończona jest szarymi płytkami gresowymi hiszpańskiej firmy Apavisa, których wygląd imituje beton. Znajdują się one również na fragmencie jednej ze ścian. Na ścianach zdecydowanie króluje jednak tynk pomalowany wodoodporną farbą w kolorze białym i czarnym. Do tego świetnie dobrana armatura, również w kolorze czerni oraz oryginalny grzejnik przypominający stalowy wąż ogrodowy, którego odważna forma idealnie wpisuje się w industrialny klimat.

Całości dopełnia oświetlenie sufitowe i kinkiet nad umywalką firmy Esedra. Projektantka nie zapomniała też o funkcjonalności. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że w tej łazience po prostu zabrakło strefy przechowywania. Nic bardziej mylnego. Ogromna szafa o głębokości 60 centymetrów i szerokości aż 2,5 metra ukryta została w ścianie. Znajdzie się w niej miejsce nie tylko na suszarkę, środki czystości, półki na ręczniki, ale także pralkę, odkurzacz czy deskę do prasowania. Takie rozwiązanie nie ogranicza przestrzeni i jest praktyczne. Ma też jeszcze jeden cel. Fronty szafy, wykończone białym lakierem na wysoki połysk, odbijającym światło na całej szerokości ściany, optycznie powiększają przestrzeń.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH