We wnętrzu urządzonej z eleganckim przepychem łazienki, każdy detal to ozdoba, jak szklane gałki meblowe. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

We wnętrzu urządzonej z eleganckim przepychem łazienki, każdy detal to ozdoba, jak szklane gałki meblowe. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
25 lut 2011 10:48

Tajemnice skalnej groty

Znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie salonu łazienka gościnna, pomimo niewielkiej powierzchni, jest niezwykle reprezentacyjna, a swój teatralny charakter zawdzięcza scenograf Dorocie Banasik, która jest autorką projektu wnętrza.

 Każdy element wyposażenia zdobi łazienkę i nadaje jej niepowtarzalny charakter: od lśniącej, czarnej ceramiki sanitarnej, poprzez urzekający naturalną urodą łupek, aż po rozrzucone na ścianie kryształy Swarovskiego. W zachwyt wprawia każdy detal: oszczędnie zastosowana, ale efektownie mieniąca się mozaika, szklane gałki meblowe, kryształowy żyrandol.

Niebagatelną rolę odgrywają kolory – nieco burzliwy związek czerni i czerwieni to klasyczne połączenie, które czyni łazienkę szykowną i wprowadza element ekstrawagancji. Zdobiący ściany i podłogi grafitowy gres kreuje nieco mroczny klimat, a oświetlenie wzmacnia teatralny efekt. Podświetlone są tylko te elementy, które wymagają wyeksponowania, a inne pozostają w cieniu. W mroku większego blasku nabierają kryształy, a błyszczące drobinki na powierzchni gresu tworzą na podłodze delikatną poświatę.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
 • Sylvi, 2013-01-16 18:01:38

  Witam!

  Łazienka jest piękna.

  Proszę o informacje co to za gres (producent, nazwa kolekcji itp.)

 • majka.mz, 2011-04-18 11:33:53

  Piękne wnętrze. Bardzo wyrafinowane. A może coś o odrobinę niższej półki, ale również z kategorii "szkło w łazience"? Zapraszam do mojej galerii.

POLECAMY W SERWISACH