Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

We wnętrzu urządzonej z eleganckim przepychem łazienki, każdy detal to ozdoba, jak szklane gałki meblowe. Fot. Bartosz Jarosz.

We wnętrzu urządzonej z eleganckim przepychem łazienki, każdy detal to ozdoba, jak szklane gałki meblowe. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 25 lut 2011 10:48 (aktualizacja: 27 gru 2013 11:41)

Tajemnice skalnej groty

Znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie salonu łazienka gościnna, pomimo niewielkiej powierzchni, jest niezwykle reprezentacyjna, a swój teatralny charakter zawdzięcza scenograf Dorocie Banasik, która jest autorką projektu wnętrza.

 Każdy element wyposażenia zdobi łazienkę i nadaje jej niepowtarzalny charakter: od lśniącej, czarnej ceramiki sanitarnej, poprzez urzekający naturalną urodą łupek, aż po rozrzucone na ścianie kryształy Swarovskiego. W zachwyt wprawia każdy detal: oszczędnie zastosowana, ale efektownie mieniąca się mozaika, szklane gałki meblowe, kryształowy żyrandol.

Niebagatelną rolę odgrywają kolory – nieco burzliwy związek czerni i czerwieni to klasyczne połączenie, które czyni łazienkę szykowną i wprowadza element ekstrawagancji. Zdobiący ściany i podłogi grafitowy gres kreuje nieco mroczny klimat, a oświetlenie wzmacnia teatralny efekt. Podświetlone są tylko te elementy, które wymagają wyeksponowania, a inne pozostają w cieniu. W mroku większego blasku nabierają kryształy, a błyszczące drobinki na powierzchni gresu tworzą na podłodze delikatną poświatę.

PROJEKTANT

Dorota Banasik

Skład Mebli Sygnowanych

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA