Parę umywalek zonyksu ustawiono na blacie wyłożonym mozaika. Tuż pod nimi znajduje się podwieszana komoda z frontami z MDF-u. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Parę umywalek zonyksu ustawiono na blacie wyłożonym mozaika. Tuż pod nimi znajduje się podwieszana komoda z frontami z MDF-u. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
18 marz 2013 09:30

Umywalki z onyksu: egzotyczny pomysł do łazienki

Kiedy aranżacja łazienki nie pasuje do reszty domu, można szybko odmienić jej wystrój! Tutaj przeprowadzona metamorfoza zwyczajnego, zachowawczego wnętrza przemieniła je w eleganckie i klimatyczne.

Minimalistyczna łazienka rozczarowała właścicieli eleganckiego apartamentu. Zapragnęli wnętrza, które będzie dorównywać elegancją i blaskiem pozostałym przestrzeniom, utrzymanym w stylu glamour. Zaprosili więc do współpracy projektantkę Karolinę Łuczyńską, która dokonała kilku zmian, czyniąc to wnętrze znacznie bardziej atrakcyjnym. Tym samym dowiodła, że nawet ukończoną aranżację łazienki, zawsze można dość szybko odmienić, jeżeli nie spełnia naszych oczekiwań.

Kamienne umywalki z Bali

Elementem, który zasadniczo odmienił początkowy styl wnętrza okazała się para kamiennych umywalek, sprowadzonych przez projektantkę z Bali. Mają formę misy i kolor bursztynu, dzięki czemu stanowią swoistą dekorację wnętrza. Ponadto to klimatyczny, naturalny element, który tworzy dobrą aurę do oczyszczania ciała... i ducha.

W tym wnętrzu można naprawdę wypocząć i ukoić zmysły! Domownicy mają do wyboru kąpiel w wannie lub prysznic z hydromasażem. Za kreowanie nastroju relaksu odpowiada również oświetlenie. Do dyspozycji są dekoracyjny, kryształowy plafon sufitowy i kinkiety, zainstalowane bezpośrednio na tafli lustra nad umywalkami, a także pasy świetlne w podwieszanym suficie i ścianie za sedesem.

Obniżony sufit w łazience

Obniżony sufit to kolejny pomysł architekt, który przyczynił się do metamorfozy tego wnętrza. Szarą, betonową powierzchnię zastąpiono elegancką, dekoracyjną konstrukcją, która tworzy różne sceny świetlne. Z myślą o romantycznych kąpielach ustawiono na brzegu wanny kamienne świeczniki-kule. Idealne kształty i naturalna uroda tych dekoracji domykają wyważoną, harmonijną całość.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH