Szafka pod umywalkę, model Dynamic firmy Devo, www.devo.pl. Fot. Devo

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Szafka pod umywalkę, model Dynamic firmy Devo, www.devo.pl. Fot. Devo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
19 maj 2017 11:07

Urządzamy łazienkę: dobre pomysły na umywalkę

Strefa umywalki to centralne miejsce w łazience. Najlepiej, jeśli jest przy tym funkcjonalne i wpisuje się w najnowsze trendy. Wybierając umywalkę możemy zdecydować się na wersję nablatową lub zabudowaną w szafce.

Choć zasadniczo wygląd umywalek niewiele się zmienił na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, to na pewno zyskały one na znaczeniu. Większą uwagę przywiązujemy do designu. Szukamy rozwiązań, które nadadzą łazience nietuzinkowy charakter.

Umywalki nablatowe 

Wyróżniają się one wyjątkową elegancją i wizualną lekkością. W przeciwieństwie do modeli wiszących nie wymagają mocowania do ściany – ustawiane są na różnego rodzaju blatach bądź meblach i kreują w łazience wyrazisty, elegancki styl, nawiązując do klasycznych, a obecnie bardzo modnych wzorców.

Umywalki nablatowe różnią się od siebie przede wszystkim kształtem, wielkością i głębokością. Wśród dostępnych w sklepach modeli – owalnych i prostokątnych, większych i mniejszych – na pewno bez problemu odnajdziemy wzór idealny do naszej łazienki.

Szafka pod umywalkę

Szafka pod umywalkę stanowi praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki niej możemy praktycznie wykorzystać miejsce pod umywalką jako miejsce na przechowywanie. Szafka, dodatkowo pomaga ukryć syfon umywalkowy.

Zobacz więcej pomysłów na szafkę pod umywalkę

Wielkość i kolorystykę możemy dopasować indywidualnie do wystroju łazienki. Do wyboru mamy szafki z szufladami, otwieranymi drzwiczkami. Z bogatej oferty producentów możemy wybrać szafki stojące lub modele montowane do ściany.

Szafki mogą być utrzymane w różnych stylach. Największą popularnością cieszą się białe, nowoczesne, geometryczne bryły, które doskonale komponują się z każdą kolorystyką płytek i najczęściej spotykanym, jasnym odcieniem ceramiki łazienkowej.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH