Brązowe płytki (Atlas Concorde) na ścianach i podłodze, wraz z zabudową w fornirze wengé, stanowią idealne tło dla wnęki za wanną (Duravit), wyłożonej pomarańczowymi płytkami. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Brązowe płytki (Atlas Concorde) na ścianach i podłodze, wraz z zabudową w fornirze wengé, stanowią idealne tło dla wnęki za wanną (Duravit), wyłożonej pomarańczowymi płytkami. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 kwi 2008 00:00

Wanna z hydromasażem: pomysł na relaks w łazience

Spokojny mariaż brązów i żółcieni sprzyja wyciszeniu i odpoczynkowi. Wanna z hydromasażem to tutaj urządzenie najważniejsze, bez którego pani domu nie wyobrażała sobie swojej prywatnej oazy relaksu. 

Apartament ma dwie łazienki: jedną – do codziennego użytkowania, o dynamicznej aranżacji, oraz drugą – pomyślaną jako wypoczynkowy azyl, wyciszony i stonowany, usytuowany w pobliżu sypialni. Wanna z hydromasażem to jego konieczne i podstawowe wyposażenie.

Wybrany model – z systemem wodno-powietrznym, pozwala doświadczyć – w zależności od potrzeb i nastroju – różnego rodzaju masażu. Rangę kąpieli podkreśla oprawa wanny, zaakcentowana niewielkim schodkiem i płytką wnęką w ścianie, nastrojowo podświetloną po bokach, będącą jednocześnie wygodnym miejscem na ustawienie kosmetyków, świec czy dekoracji.

Przed remontem łazienka miała kanciasty obrys. Po przebudowaniu fragmentu ściany, jeden z jej narożników został zaokrąglony. W ten sposób i łazienka, i hol z drugiej strony zyskały ciekawie rozrzeźbioną przestrzeń. W wyokrąglonym narożniku została zaaranżowana strefa toaletowa – z efektowną nablatową umywalką, wspartą na szafce wykończonej wenge.

Motyw owalnych i kolistych linii, dających wrażenie przytulności, przewija się w całej aranżacji saloniku: umywalki, sedesu, wanny, lustra, szafki podumywalkowej, ale także w rzeźbie podwieszanego sufitu. W połączeniu z ciepłymi brązami drewna i płytek od progu kreują przyjazny świat komfortowego odpoczynku w domowym zaciszu. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gilec, 2013-08-30 12:07:52

    To już odpowiedni kierunek, teraz naprawdę rozwiązania są takie, że można zorganizować domowe spa. Zestaw Sauna+Kabina+Hammam SaSHa był naszym marzeniem od dawna, teraz je realizujemy. Wszystko dzięki promocji salonu Herbec. Przy okazji przenosi salonu z Blue City, zaproponowali dwa razy niższą cenę.

POLECAMY W SERWISACH