Zobacz galerię [7 zdjęć]

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
19 sty 2016 08:15

Wąska łazienka – projekt na 5 metrów

Łazienka ma tylko 5 metrów kwadratowych. Choć jest wąska, urządzono ją praktycznie i elegancko. Goście są zachwyceni!

Łazienka znajduje się na parterze domu. Korzystają z niej zarówno domownicy, jak i goście, także wpadający na dłuższe wizyty. Eleganckie, ponadczasowe tło tworzy stonowana kolorystyka – biel i czerń.

Łazienka została wyposażona w niewielką szafkę łazienkową (nie utrudnia przechodzenia) oraz umywalkę z szerokim blatem. Dzięki temu nie brakuje miejsca na odłożenie kosmetyków.

W prosty, a zarazem bardzo ciekawy sposób, została zaprojektowana kabina prysznicowa. To wnęka przy oknie zamknięta drzwiami prysznicowymi. Wewnątrz znajduje się siedzisko z podgrzewaniem elektrycznym. To miejsce stworzone po to, by można usiąść i zrobić np. pedicure. Bliskość okna sprawia, że jest tutaj jasno. Siedzisko spełnia też funkcję dodatkowej półki na kosmetyki kąpielowe i ręczniki.

Przezroczyste drzwi są praktycznie niewidoczne. Do łazienki przez szkło bez przeszkód przenika naturalne światło. Efekt potęguje brak brodzika. Jednolity kolor posadzki w całej łazience, także w kabinie, sprawia, że wnętrze wydaje się większe. W rzeczywistości jest wąskie i ma mały metraż.

 

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • adam, 2017-10-22 13:48:08

  tez mi się podają te płytki - co to za firma ??
 • Ania, 2017-02-24 09:39:19

  Jakiej firmy są płytki właśnie szukam czegoś takiego do siebie ?
 • syska, 2016-01-19 14:19:05

  Też mam wąską łazienkę i trudno było mi ją urządzić

POLECAMY W SERWISACH