Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 19 sty 2016 08:15 (aktualizacja: 20 sty 2016 10:45)

Wąska łazienka – projekt na 5 metrów

Łazienka ma tylko 5 metrów kwadratowych. Choć jest wąska, urządzono ją praktycznie i elegancko. Goście są zachwyceni!

Łazienka znajduje się na parterze domu. Korzystają z niej zarówno domownicy, jak i goście, także wpadający na dłuższe wizyty. Eleganckie, ponadczasowe tło tworzy stonowana kolorystyka – biel i czerń.

Łazienka została wyposażona w niewielką szafkę łazienkową (nie utrudnia przechodzenia) oraz umywalkę z szerokim blatem. Dzięki temu nie brakuje miejsca na odłożenie kosmetyków.

W prosty, a zarazem bardzo ciekawy sposób, została zaprojektowana kabina prysznicowa. To wnęka przy oknie zamknięta drzwiami prysznicowymi. Wewnątrz znajduje się siedzisko z podgrzewaniem elektrycznym. To miejsce stworzone po to, by można usiąść i zrobić np. pedicure. Bliskość okna sprawia, że jest tutaj jasno. Siedzisko spełnia też funkcję dodatkowej półki na kosmetyki kąpielowe i ręczniki.

Przezroczyste drzwi są praktycznie niewidoczne. Do łazienki przez szkło bez przeszkód przenika naturalne światło. Efekt potęguje brak brodzika. Jednolity kolor posadzki w całej łazience, także w kabinie, sprawia, że wnętrze wydaje się większe. W rzeczywistości jest wąskie i ma mały metraż.

 

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA