Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

3XN ARCHITECTS

 

Akwarium Narodowe The Blue Planet w Kastrup

19 sie 2014 10:26

Mieszczące się w duńskim Kastrup Narodowe Akwarium tworzy kompozycyjną całość. Tematem przewodnim zarówno projektu, jak i realizacji miała być natura, jej piękno i potęga. Założenie zrealizowano wzorcowo, a każdy, kto odwiedza The Blue Planet, odnosi wrażenie, jakby przeniósł się w sam środek ogromnego wodnego akwenu, w którym toczy się niczym nieskrępowane życie.

Dania projekt wnętrza publicznego 3XN Architects Kim Herforth Nielsen projekt oceanarium Kastrup

Historia wpleciona w nowoczesność. Tivoli Concert Hall w Kopenhadze

17 lip 2014 09:34

Modernizacja kopenhaskiej Tivoli Conert Hall była zadaniem niełatwym zarówno dla projektantów, jak i osób w niej pracujących. Należało trzymać się ścisłych wytycznych inwestora oraz ograniczyć ingerencję w bieżącą pracę instytucji do minimum. Hala znajduje się w Ogrodach Tivoli – parku rozrywki w centrum stolicy Danii, jednej z największych atrakcji turystycznych miasta.

projekt wnętrza publicznego projekt opery 3XN Architects Kim Herforth Nielsen

Laboratorium smaku. Restauracja Noma w Kopenhadze

14 kwi 2014 07:56

Mieszcząca się w stolicy Danii restauracja Noma w 2012 roku już trzeci raz z rzędu została uznana przez brytyjski magazyn "Restaurant Magazine" za najlepszy lokal gastronomiczny na świecie. Inwestorzy, decydując się na rozbudowę części pracowniczej, zdawali sobie sprawę, że wygląd ma niebagatelany wpływ na tak wysoką ocenę. Chcąc uchwycić ducha skandynawskiej kuchni, zdecydowali się więc na rozwiązania typowe dla estetyki północnej części Starego Kontynentu.

projekt wnętrza publicznego projekt restauracji 3XN Architects restauracja Noma Kopenhaga

Łuk kulturalny. Centrum Kultury The Arch

11 kwi 2014 11:43

W południowej Norwegii, po zachodniej stronie cieśniny Skagerrak, powstało nowe centrum kultury. I niby cóż z tego? Przecież tradycja budowy obiektów użyteczności publicznej w celach animacji kultury dla lokalnej społeczności jest znana w każdym kraju. Po co więc mówić o czymś, co jest tak oczywiste, jak zmiana pór roku? Niech odpowiedzią będzie „The Arch".

projekt wnętrza publicznego 3XN Architects Mandal projekt centrum kultury

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA