Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

81.WAW.PL

 

Pomysł na dom – pawilon

16 cze 2016 11:54

Dom Pawilon to przykład wykorzystania zróżnicowanego ukształtowania terenu między kondygnacjami budynku, aby uzyskać nowoczesny i atrakcyjny efekt. Wyróżnia się stonowaną biało-szarą elewacją oraz geometrycznymi bryłami. Dodatkowo w projekcie warszawskiej pracowni 81.waw.pl w nietypowy sposób odwrócono funkcje strefy dziennej i nocnej.

dom projekt domu 81.WAW.PL

Studencki klub w formie fortepianu

29 sty 2016 12:38

Nową formę zyskał klub Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina. Wnętrze miało nawiązywać do specyfiki miejsca. Projektanci chcieli aby dokonane zmiany odpowiadały oczekiwaniom dzisiejszych bywalców i jednocześnie nie kradły klimatu i niepowtarzalnej atmosfery miejsca, którego nie zmieniano od ponad 60 lat.

klub muzyczny 81.WAW.PL wnętrze publiczne

Nowoczesny dom z prywatnym SPA

21 gru 2015 08:42

Dom Patio w kształcie litery C to projekt warszawskiej pracowni architektonicznej 81.waw.pl. Wyróżnia go ażurowa elewacja pokryta bluszczem oraz wewnętrzne zielone patio. Dwa poziome ramiona litery C stanowią część prywatną, natomiast pionowe to przeszklony na dwie strony pokój dzienny z jadalnią oraz kuchnią.

spa dom 81.WAW.PL

Dom Trapez czyli architektoniczna zabawa bryłą

14 gru 2015 08:16

Oszczędna forma, bryły geometryczne i stonowana biało-szara kolorystyka to cechy wyróżniające Dom Trapez, projekt warszawskiej pracowni architektonicznej 81.waw.pl. Dom jednorodzinny, który tworzą dwa postawione na sobie trapezy, jest przykładem połączenia oryginalnego wyglądu z funkcjonalnością.

dom 81.WAW.PL

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA