Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

ARENA DESIGN

 

arena DESIGN za nami – fotorelacja

17 marz 2016 12:41

Tegoroczna edycja odbywała się w Poznaniu między 8 – 11 marca. Te 4 dni zmieniły w tym czasie Międzynarodowe Targi Poznańskie w święto wzornictwa. Wśród ciekawych wystaw, odbyło się też wiele ciekawych wykładów. Zapraszamy na relację.

MTP home decor Arena Design

Wystawa specjalna Profim

07 marz 2016 21:59

Wystawa „Thinking outside the box” to odważny, progresywny design uznanych projektantów: Mac Stopy, Paula Brooksa czy ITO Design. Podczas arena DESIGN będzie można również zobaczyć dwie spośród najnowszych kolekcji Profim, które znalazły się w finale konkursu TOP DESIGN award 2016: MyTurn i SoftBox.

wystawa Arena Design Profim

Arena Design już od 8 marca w Poznaniu

02 marz 2016 13:33

W programie marcowego wydarzenia znajdą się wykłady, dyskusje i prezentacje oscylujące wokół tematyki poświęconej etapom projektowania produktu. Wśród uczestników, gość specjalny Inga Sempé – francuska projektantka, współpracująca m.in. z takimi producentami jak Ligne Roset, Alessi, LucePlan, Mutina, Røros, Moustache czy Svenskt Tenn.

Arena Design Meble Polska

Inga Sempé w Polsce

18 lut 2016 08:40

Inga Sempé – francuska projektantka, współpracująca m.in. z takimi producentami jak Ligne Roset, Alessi, LucePlan, Mutina, Røros, Moustache czy Svenskt Tenn, już niedługo z wykładem w Polsce.

Arena Design Inga Sempé

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA