Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

BIURO

 

Biuro firmy transportowej

09 cze 2016 08:52

Projekt wnętrz dla firmy Trans.eu, zajmującej się logistyką przewozu towaru.
Firma otworzyła swój oddział w centrum Wrocławia, w przestrzeniach z pięknym widokiem na panoramę miasta. Za wnętrze odpowiada projektant Anna Kołodzińska z biura projektowego Marmur Studio.

biuro wnętrze publiczne

Zdrowe biuro BuroHappold Engineering

13 maj 2016 11:35

Międzynarodowe biuro projektowe BuroHappold Engineering przeniosło się do nowej, zdrowej przestrzeni biurowej w Spektrum Tower w Warszawie. Dzięki innowacyjnemu podejściu, firma zaprojektowała wydajne biuro, gdzie priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie pracowników.

biuro wnętrze publiczne

Dział Rozwoju firmy Lego. Klocki w pracy? Czemu nie!

03 maj 2016 09:01

Choć projektowanie miejsca do pracy nie jest zabawą, to powstała w efekcie przestrzeń nie musi być nudna. Szczególnie, jeśli jest siedzibą najpopularniejszej na świecie firmy produkującej klocki. Takim właśnie przekonaniem kierował się duet Rosan i Bosch, tworząc wystrój budynku przeznaczonego dla Działu Rozwoju koncernu Lego.

biuro projekt biura projekt wnętrza publicznego Rosan Bosch Rune Fjord Lego Billund

Nowe biuro Szczecińskiej Energetyki Cieplnej

15 gru 2015 08:15

Aranżację nowego biura o powierzchni 2560 mkw. powierzono firmie Bene, europejskiemu liderowi innowacyjnych koncepcji biurowych, działającemu w Polsce od 1997 roku. Projekt przygotowany został przez warszawską pracownię ksarchitekci, która nadzorowała także prace w nowej siedzibie Szczecińskiej Energetyki Cieplnej.

biuro ksarchitekci wnętrze publiczne

Moskiewskie biuro firmy Yandex

07 gru 2015 08:24

Studio Atrium po raz piąty zaprojektowało wnętrza biurowe dla firmy Yandex z Moskwy. Kilka firm architektonicznych zostało zaproszonych do opracowania koncepcji „kosmicznego” biura. Projekt dotyczył powierzchni 12.000 metrów kwadratowych w budynku, w którym firma Yandex zajmuje już powierzchnię 16.000 metrów kwadratowych.

biuro Moskwa biuro Yandex Petersburg

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA