Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

DOM

 

Pomysł na dom – pawilon

16 cze 2016 11:54

Dom Pawilon to przykład wykorzystania zróżnicowanego ukształtowania terenu między kondygnacjami budynku, aby uzyskać nowoczesny i atrakcyjny efekt. Wyróżnia się stonowaną biało-szarą elewacją oraz geometrycznymi bryłami. Dodatkowo w projekcie warszawskiej pracowni 81.waw.pl w nietypowy sposób odwrócono funkcje strefy dziennej i nocnej.

dom projekt domu 81.WAW.PL

Nowoczesny dom z prywatnym SPA

21 gru 2015 08:42

Dom Patio w kształcie litery C to projekt warszawskiej pracowni architektonicznej 81.waw.pl. Wyróżnia go ażurowa elewacja pokryta bluszczem oraz wewnętrzne zielone patio. Dwa poziome ramiona litery C stanowią część prywatną, natomiast pionowe to przeszklony na dwie strony pokój dzienny z jadalnią oraz kuchnią.

spa dom 81.WAW.PL

Dom Trapez czyli architektoniczna zabawa bryłą

14 gru 2015 08:16

Oszczędna forma, bryły geometryczne i stonowana biało-szara kolorystyka to cechy wyróżniające Dom Trapez, projekt warszawskiej pracowni architektonicznej 81.waw.pl. Dom jednorodzinny, który tworzą dwa postawione na sobie trapezy, jest przykładem połączenia oryginalnego wyglądu z funkcjonalnością.

dom 81.WAW.PL

20 pięknych wnętrz z polskich domów

30 paź 2015 08:28

Nie można jednoznacznie określić co oznacza w projektowaniu stwierdzenie polski dom. Można za to stwierdzić z całą pewnością, że wnętrza polskich domów coraz częściej projektowane i realizowane są w dobrym guście, ze smakiem, a Polacy dojrzeli do świadomości w projektowaniu wnętrz.

projektowanie wnętrz dom Archiconnect.pl

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA