Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

DOMINIKA ROSTOCKA

 

III Forum Dobrego Designu - relacja z panelu "Współcześni nomadzi"

11 gru 2015 14:29

Jak wygląda życie współczesnego nomady? Czym otaczają się ludzie prowadzący tak szybko zmieniający się tryb życia? Na te i wiele innych pytań poznaliśmy odpowiedzi podczas jednego z paneli dyskusyjnych, który odbył się w ramach III edycji Forum Dobrego Designu.

Dominika Rostocka Moomoo Architects panel dyskusyjny III Edycja Forum Dobrego Designu Forum Dobrego Designu 2015 III Forum Dobrego Designu współcześni nomadzi Michał Mazur

Marka Dekorian z nową dyrektor kreatywną

04 lut 2015 08:09

Dyrektor kreatywny to nowe stanowisko w strukturze organizacyjnej firmy Dekorian. Zostało utworzone w związku z dynamicznym rozwojem sieci salonów firmowych i potrzebą spójnej prezentacji oferty produktowej marki. Stanowisko to zostało powierzone Dominice J. Rostockiej.

Dominika Rostocka Dekorian

Atelier Grzybowska 6/10 już otwarte!

27 maj 2014 13:05

Na wnętrzarskiej mapie Warszawy zadebiutowało nowe miejsce. Atelier Grzybowska 6/10 będzie nie tylko showroomem kilku eleganckich marek wnętrzarskich, ale również przestrzenią wydarzeń kulturalnych, spotkań branżowych i działalności edukacyjnej. Jego założycielką jest znana architektka wnętrz i designerka, Dominika J. Rostocka.

showroom Dominika Rostocka

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA