Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

HUMAN

 

Trawniki w mieście: ważniejsze niż myślisz

03 paź 2016 11:19

Do czego służy trawa w mieście? Do kogo należy? Organizatorzy miejskich inicjatyw „trawnikowych” udowadniają, że trawa jest po to, aby na niej siedzieć. A przy okazji nauczyć się czegoś mądrego i zrobić coś dla świata.

HUMAN

O trawę naszą i waszą

18 sie 2016 08:38

Do czego służy trawa w mieście? Do kogo należy? Organizatorzy miejskich inicjatyw „trawnikowych” udowadniają, że trawa jest po to, aby na niej siedzieć. A przy okazji nauczyć się czegoś mądrego i zrobić coś dla świata.

HUMAN śniadanie w ogrodzie

Dobry design według Norwegów

21 marz 2016 08:46

Często mówimy o stylu skandynawskim, a wyposażając nasze wnętrza chętnie odwołujemy się do klimatów bliskich naszym północnym sąsiadom. Co jednak wiemy o konkretnych skandynawskich projektantach? Jakieś nazwiska? Nie będzie łatwo, bo choć w świecie designu wielu Skandynawów cenionych jest niezwykle wysoko, w mainstreamie jest o nich cicho. Na początek prezentujemy norweski duet Anderssen&Voll.

HUMAN

Moda na zaradność, czyli zrób to sam (po godzinach)

16 marz 2016 11:50

Makerspace’y, czy fablaby to coś więcej niż małe pracownie czy laboratoria, gdzie każdy może realizować swoje pasje i zainteresowana, doskonalić umiejętności lub po prostu zawodowo pracować. Dla wielu ludzi działających w „wytwórczych” społecznościach to też filozofia i sposób na życie.

HUMAN fablaby

Najciekawsze pomysły na naprawdę małą przestrzeń

26 lut 2016 13:33

Ile przestrzeni potrzebuje człowiek aby mieszkać, pracować, żyć szczęśliwie? Im więcej, tym lepiej. A w naszych miastach jest jej coraz mniej, dlatego każdy skrawek przestrzeni, który uda się odzyskać staje się na wagę złota.

HUMAN

Arne Jacobsen: design kompletny

26 lut 2016 13:22

Był jednym z najbardziej wpływowych duńskich projektantów i architektów XX wieku. Zarówno jego budynki, jak i produkty, które stworzył, łączą modernistyczne koncepcje z nordyckim umiłowaniem natury.

Arne Jacobsen HUMAN

Nowy magazyn lifestylowy HUMAN

09 paź 2015 12:42

Na rynku prasy zadebiutował nowy magazyn lifestylowy HUMAN, poświęcony dziedzinom, których rozwój w Polsce wspierają fundusze norweskie i EOG. Wydawcą tytułu jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju (MIiR) zarządzające tymi funduszami w naszym kraju.

HUMAN magazyn lifestylowy

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA