Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

JURORZY DOBRY DESIGN 2015

 

Mataniak-Pakuła

14 paź 2016 08:00

Ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie architekta oraz projektanta wnętrz, uprawnienia budowlane, ciągle rozwijana znajomość materiałów budowlanych i wykończeniowych, zindywidualizowane podejście do każdego projektu i inwestora, bogaty dorobek zrealizowanych obiektów komercyjnych i prywatnych, doradztwo i nadzór na każdym etapie projektu i realizacji komplet rekomendacji zadowolonych klientów.

Małgorzata Mataniak-Pakuła jurorzy Dobry Design 2015

Swigulski

15 paź 2014 11:01

Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych, niekonwencjonalnych i ponadstandardowych wnętrz i budynków o indywidualnym charakterze, zwracając uwagę na wszystkie elementy składowe projektu, począwszy od koncepcji do projektu technicznego.

Radosław Świgulski jurorzy Dobry Design 2015

Klepacki

07 paź 2014 10:54

Pracownia Artes Design zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz oraz produktu. Lubimy wyzwania, działania poza schematem, wnikanie w szczegóły, które ostatecznie pozwalają zbudować spójną całość. Fascynują nas przedmioty i przestrzenie przemyślane tak, by oddziaływały na wszystkie zmysły.

jurorzy Dobry Design 2015 Maciej Klepacki

Agnieszka Kowalczyk

02 paź 2014 15:49

Od 15 lat zajmuję się projektowaniem wnętrz. Ten czas wykorzystałam, by zdobyć cenne doświadczenie. Zajmuję się aranżacją wnętrz mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. W moich projektach wykorzystuję najnowsze trendy i materiały wnętrzarskie.

jurorzy Dobry Design 2015 Agnieszka Kowalczyk

Norbert Górecki

02 paź 2014 15:19

Jesteśmy zespołem architektów tworzących z pasją otaczającą nas przestrzeń. Nasze prace charakteryzują się czystością formy i dbałością o detal. Chętnie korzystamy z naturalnych materiałów takich jak: kamień, drewno, metal, szkło.

Norbert Górecki jurorzy Dobry Design 2015

Olchowik

02 paź 2014 15:04

DU interior design, w skrócie DUID to pracowania architektury wnętrz. Jesteśmy dyplomowanym zespołem posiadającym doświadczenie w realizacji projektów przestrzeni prywatnych, usługowych i komercyjnych.

Magdalena Olchowik jurorzy Dobry Design 2015

Marczyński

26 wrz 2014 14:22

W 1997 rozpocząłem pracę w firmie projektow-handlowej DIPLO. Zajmowałem się planowaniem kuchni i pomieszczeń biurowych. Praca w profesjonalnych programach cad-owskich otworzyła mi drogę do lepszego i bardziej precyzyjnego planowania.

jurorzy Dobry Design 2015 Ireneusz Marczyński

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA