Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

KRAKÓW

 

Kraków zyska nowe centrum handlowe

10 sty 2017 16:35

Atut Ruczaj, kolejny obiekt należący do sieci Atut, powstanie w południowo-zachodniej części Krakowa. Otwarcie obiektu o powierzchni 7,5 tys. mkw. GLA zaplanowano na II kwartał 2018 r. Za projekt architektoniczny odpowiada pracowania BRK z Krakowa.

Kraków KG Group Atut Ruczaj

W Krakowie powstanie luksusowy hotel

03 sty 2017 16:29

Angel Poland Group do tej pory zrealizował w Polsce 10 projektów o łącznej wartości 1,5 mld zł m.in. ciekawy pod względem architektury obiekt OVO Wrocław. Firma planuje w następnym roku kolejne przedsięwzięcia, w tym prestiżowy obiekt typu mixed-use w Krakowie.

Kraków Angel Poland Group

Nowy hotel sieci B&B: zobacz gdzie powstanie

13 gru 2016 09:53

Toruń, Warszawa, Wrocław, Łódź, Katowice – to miasta, w których już dziś można skorzystać z oferty sieci hoteli ekonomicznych B&B. Wkrótce dołączy do nich również Kraków. Hotel B&B Kraków, zaprojektowany przez pracownię Arbapol, zaoferuje swoim klientom 130 pokoi, a pierwszych gości przywita już w ostatnim kwartale 2017 r.

Kraków B&B Arbapol B&B Kraków

Ornamentalne motywy w stylu art déco w Krakowie

14 lis 2016 16:02

Zygzakowate, ostro nacinane jodełki przeobrażające się w ciągi trójkątów, rombów i trapezów oraz kryształowe struktury – m.in. takie motywy ornamentalne pojawią się na tegorocznych dekoracjach świątecznych, które już wkrótce przyozdobią Kraków. Wszystkie ornamenty będą nawiązywały do wzorów wywodzących się z oryginalnego stylu polskiego art déco.

Kraków art déco

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA