Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

NIZIO INTERIOR

 

Konkurs na projekt Muzeum Polskiej Wódki rozstrzygnięty

28 lip 2014 09:07

25 lipca br. rozstrzygnięty został konkurs na koncepcję wnętrza pierwszego w Polsce i na świecie Muzeum Polskiej Wódki. Najwyżej oceniony został projekt, który powstał w pracowni Archigraf Michała Brutkowskiego. Konkurs zorganizował Warszawski Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich na zlecenie Agros Holding, spółki z Grupy Pernod Ricard, inicjatora powstania muzeum.

aranżacje wnętrz warszawa projekt muzeum projekt wnętrza publicznego Nizio Interior Archigraf Michał Brutkowski Basmaji Muzeum Polskiej Wódki Meteor Architects

Konkurs dla projektantów - reuse, recycle, remake

09 cze 2014 13:06

1 czerwca br. wystartował konkurs 3xR: reuse, recycle, remake, skierowany do projektantów mebli i akcesoriów wnętrzarskich, którego organizatorami są marka Nizio Interior oraz Fundacja Nizio. Główną nagrodą jest wdrożenie zwycięskiego projektu do produkcji i włączenie go do kolekcji marki. Konkursowe prace można nadsyłać do 12 września br.

polski design Nizio Interior Mirosław Nizio

Startuje konkurs 3xR: reuse, recycle, remake skierowany do projektantów mebli i akcesoriów wnętrzarskich

30 maj 2014 17:34

Już 1 czerwca startuje konkurs 3xR: reuse, recycle, remake skierowany do projektantów mebli i akcesoriów wnętrzarskich, którego organizatorami są marka Nizio Interior oraz Fundacja Nizio. Główną nagrodą jest wdrożenie zwycięskiego projektu do produkcji i włączenie go do kolekcji marki. Konkursowe prace można nadsyłać do 12 września. 

konkurs dla projektantów Nizio Interior 3r reduse reuse remake

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA