Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

NOWY JORK

 

Stoły i stoliki - 28 najlepszych propozycji światowych projektantów

02 cze 2014 10:09

Przedstawiamy najciekawsze - naszym zdaniem - stoły i stoliki, które były prezentowane podczas tegorocznej edycji nowojorskich targów "WantedDesign". Znalazły się wśród nich zarówno dzieła sław światowego designu, jak i prace młodych, utalentowanych projektantów. Warto im się przyjrzeć, aby wiedzieć, co "piszczy" w światowym designie.

stołki stoły nowoczesne stoły klasyczne Nowy Jork targi designu WantedDesign światowy design światowi projektanci

5 najlepszych projektów sof. Zobacz najnowsze propozycje z Nowego Jorku!

02 cze 2014 10:09

Nowojorskie targi "WantedDesign" to okno wystawowe międzynarodowego designu. Pokazują się tu najlepsi projektanci ze swoimi najlepszymi realizacjami. Nic dziwnego, że przez 4 dni trwania imprezy oczy wszystkich miłośników dobrego designu skierowane są na Nowy Jork. Tym razem przygotowaliśmy wybór najciekawszych - naszym zdaniem - mebli wypoczynkowych.

oryginalna sofa meble wypoczynkowe Nowy Jork targi designu kolorowa kanapa WantedDesign światowy design światowi projektanci

30 najlepszych projektów siedzisk. Zobacz najnowsze propozycje z Nowego Jorku!

02 cze 2014 10:08

Mamy już za sobą 3 dzień targów "WantedDesign 2014". Dla wszystkich miłośników dobrego designu przygotowaliśmy kolejną prezentację najciekawszych projektów, które można było zobaczyć w tym roku w Nowym Jorku. Tym razem - siedziska, czyli najbardziej oryginalne krzesła, fotele, stołki, pufy i leżaki.

fotele pufy leżaki Nowy Jork targi designu designerskie krzesła WantedDesign światowy design światowi projektanci

40 designerskich projektów oświetlenia prosto z Nowego Jorku!

02 cze 2014 10:08

"WantedDesign" to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie designu. Wielu architektów właśnie tu szuka twórczych inspiracji. Z tej okazji redakcja portalu Archiconnect.pl przygotowała specjalny wybór najciekawszych propozycji, które można zobaczyć na wystawie "WantedDesign". Na początku przedstawiamy projekty oświetlenia.

Nowy Jork targi designu oświetlenie dekoracyjne WantedDesign światowy design światowi projektanci

Polskie wzornictwo na targach ICFF

20 maj 2014 08:32

W sobotę, 17 maja br., w Nowym Jorku rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Mebli Współczesnych (ICFF). Wśród ponad 500 wystawców reprezentujących przeszło 30 krajów z całego świata znajdą się również Polacy. Pod hasłem „Polskie wzornictwo w Nowym Jorku” swoje najnowsze projekty zaprezentują: firma Defra oraz projektanci – Katarzyna Laskowska oraz Ryszard Mańczak. Dla całej trójki jest to debiut na nowojorskiej imprezie.

polscy designerzy Nowy Jork polskie projekty ICFF Ryszard Mańczak Katarzyna Laskowska

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA