Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

POZNAŃ

 

Polskie projekty wzornictwa przemysłowego w Starym Browarze

19 sty 2017 14:51

Stary Browar znany jest z promowania i współpracy z polskimi designerami. Dotyczy to nie tylko projektantów mody czy biżuterii, ale także sztuki użytkowej: mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Tym razem nawiązał współpracę z lokalną fundacją NowyModel.org, która w jednym z licznych zakamarków Starego Browaru przygotowała alejkę ze swoimi projektami.

design Poznań Stary Browar

Motoryzacyjny showroom w Starym Browarze

13 gru 2016 14:48

Firma Karlik i marka Volvo otworzyła nowy projekt w przestrzeniach poznańskiego Starego Browaru. Tym razem klienci będą mieli okazję poznać skandynawską markę w eleganckim showroomie. Autorami projektu showroom w Starym Browarze jest kreatywny team Volvo Firma Karlik.

Poznań Stary Browar Volvo

Industrialny biurowiec w sercu Poznania

05 maj 2016 10:49

Na poznańskim Grunwaldzie stanął prosty w formie budynek IT.integro, który wyróżnia się na tle lokalnych biurowców minimalistyczną, grafitową bryłą. Za projekt architektoniczny odpowiada Pracownia Architektoniczna Bieńkowscy. Aranżacją wnętrz zajął się doświadczony projektant – Kaziemierz Kayu Fasiecki z pracowni Aretus.

Poznań biurowiec wnętrze biura wnętrze publiczne

Laureaci drugiej edycji konkursu Porta by Me

21 marz 2016 08:40

16 marca 2016 r. ogłoszono wyniki konkursu dla młodych projektantów – Porta by Me 2016. W tym roku Porta KMI Poland zaprosiła designerów do stworzenia projektów pod hasłem „Ona i On”, przedstawiających odmienności i podobieństwa w kontekście płci.

arena design Poznań

Nowe wnętrza ibis Poznań Centrum

18 lut 2015 08:21

Marka ibis kontynuuje proces modernizacji swoich obiektów w Polsce, którego celem jest podniesienie komfortu wypoczynku gości. Na początku lutego br., w hotelu ibis Poznań Centrum zakończono renowację wystroju wnętrz powierzchni publicznych oraz restauracji w konceptach Avanzi oraz ibis kitchen.

Poznań hotel ibis

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA