Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

PRELEGENCI

 

Mensah

05 lis 2014 20:52

Znana prezenterka telewizyjna, gospodyni programu „Domy Gwiazd” w Domo+, a także właścicielka ekskluzywnej marki Ammadora. We współpracy z artystami tworzy meble będące połączeniem sztuki, luksusu i indywidualizmu.

Forum Dobrego Designu prelegenci Omena Mensah

Majkut

05 lis 2014 12:25

Designer, ekspert w projektowaniu dla biznesu, Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design - jednej z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce, współwłaściciel firmy, współtwórca marki i główny projektant w Whaletone Ltd.

Robert Majkut Forum Dobrego Designu prelegenci

Witaszewski

05 lis 2014 12:06

Współprowadzi pracownię pod nazwą OTOMI Store Design Lab specjalizującą się w projektowaniu wnętrz użyteczności publicznej oraz zarządzaniu projektami sieci handlowych. Do grona obecnych klientów biura należą takie firmy jak Levi Strauss, Guess, Polkomtel, Adidas, LPP, Opel, Mazda.

Forum Dobrego Designu prelegenci Marek Witaszewski

Chojnacka

05 lis 2014 12:01

Założycielka studio i marki Bongo Design. Ukończyła m.in. Akademię Sztuk Pięknych Jana Matejki na Wydziale Form Przemysłowych w Krakowie. Stypendystka Socrates Erasmus, kontynuowała edukację na  Hochschule Darmstadt w Niemczech.

Forum Dobrego Designu prelegenci Magdalena Chojnacka

Skłodowski

05 lis 2014 11:58

Pracownia ksarchitekci od 12 lat specjalizuje się w projektach wnętrz biurowych i użyteczności publicznej. Dotychczas zrealizowała ponad 250.000 m2 powierzchni biurowej, w tym projekty dla takich klientów jak: Polkomtel, Jeronimo Martins, Bosch-Siemens, Dom Development, PZU, TVP, HDI, PGE, Agora, Agencja Rozwoju Przemysłu.

Forum Dobrego Designu Krzysztof Skłodowski prelegenci

Jacobson

30 paź 2014 14:52

Wprowadziła na rynek i przez siedem lat prowadziła jako redaktor naczelna (2000–2007) magazyn "Elle Decoration". Obecnie zajmuje się tworzeniem i organizacją wystaw o designie. Jest jednym z najważniejszych promotorów młodych twórców z Polski i świata.

Forum Dobrego Designu Agnieszka Jacobson prelegenci

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA