Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

PROJEKT BIURA

 

Dział Rozwoju firmy Lego. Klocki w pracy? Czemu nie!

03 maj 2016 09:01

Choć projektowanie miejsca do pracy nie jest zabawą, to powstała w efekcie przestrzeń nie musi być nudna. Szczególnie, jeśli jest siedzibą najpopularniejszej na świecie firmy produkującej klocki. Takim właśnie przekonaniem kierował się duet Rosan i Bosch, tworząc wystrój budynku przeznaczonego dla Działu Rozwoju koncernu Lego.

biuro projekt biura projekt wnętrza publicznego Rosan Bosch Rune Fjord Lego Billund

Przedsiębiorstwo w pałacowym biurze

12 sie 2015 08:19

Siedziba międzynarodowej firmy A T. Kearney, zajmującej się doradztwem w dziedzinie zarządzania, znajduje się w odrestaurowanym Pałacu Młodziejowskich, przy ul. Miodowej w Warszawie, w sąsiedztwie warszawskiej starówki, Zamku Królewskiego oraz kolumny Zygmunta. Jest to nietuzinkowa przestrzeń podzielona wyraźnie na dwie odrębne części, której dwie kondygnacje, zajmują łącznie 440m2.

biuro projekt biura Tomasz Motylewski Marek Bernatowicz Tim Grey

Siedziba Onetu w Krakowie

24 kwi 2015 08:02

Światowe biura Google’a czy Facebooka wyznaczają nowe trendy w projektowaniu i aranżacji przestrzeni korporacyjnej. Podobny wzorzec na rodzimym rynku może stanowić siedziba portalu Onet.pl, mieszcząca się w krakowskim biurowcu Alma Tower. Autorami jej projektu są architekci z pracowni Mocolocco.

projekt biura Kraków Mocolocco

Nowoczesne biuro dla każdego

12 marz 2015 08:12

Coraz częściej wygląd współczesnych biur zrywa ze standardowym postrzeganiem tego typu przestrzeni. Obecnie duży nacisk kładzie się przede wszystkim na indywidualizację potrzeb pracowników. Magda Szubert, ekspert w firmie Ecophon, specjalizującej się w badaniu wpływu akustyki biur na efektywność i samopoczucie pracowników, przedstawia najnowsze trendy w ich aranżacji.

projekt biura Magda Szubert Ecophon

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA