Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

PROJEKT GALERII HANDLOWEJ

 

Przestrzeń zmysłów. Art Cinema Galeria Audio-Video w Krakowie

18 cze 2014 11:51

Każdy z nas wie, jak wygląda typowy salon sprzedaży sprzętu audiowizualnego – jego typowym elementem są rzędy ustawionych na półkach modeli, różniących się między sobą niezrozumiałymi dla przeciętnego inwestora parametrami. Krakowskie Art Cinema udawania, że można inaczej... Każdy może tutaj przyjść i pod okiem ekspertów przekonać się, jak obraz i dźwięk działają na zmysły.


projekt wnętrza publicznego projekt galerii handlowej Andrzej Chrobak Yurek Sarna

Blask ikony modernizmu. Dom Handlowy "Renoma" we Wrocławiu

02 cze 2014 18:06

Warenhaus Wertheim (obecnie "Renoma") był dumą i chlubą przedwojennego Wrocławia. Jednak jego blask został przyćmiony kryzysem gospodarczym, pożogą wojenną oraz PRL-owską nacjonalizacją. Prace rewaloryzacyjne, zakończone w 2009 roku, przywróciły obiektowi należne miejsce na handlowej mapie Wrocławia.

projekt wnętrza publicznego projekt galerii handlowej Dom Handlowy Renoma Maćków Pracownia Projektowa Benoy

Galeria w XIX-wiecznym browarze? Zobacz Focus Park w Rybniku

08 maj 2014 11:55

XIX-wieczny browar w Rybniku po latach znowu tętni życiem. Zabytkowa słodownia browaru śląskiego została specjalnie zaadaptowana na potrzeby galerii handlowo-rozrywkowej Focus Park. Co ciekawe, był to pierwszy tego typu obiekt w Polsce. Jeszcze jedna ciekawostka - możemy tam obejrzeć, oprócz multikina i kilkudziesięciu sklepów, także jeden z największych ściennych obrazów naniesionych specjalną techniką, łączącą modernistyczną formę plakatu z zabytkową architekturą.

projekt wnętrza publicznego projekt galerii handlowej IMB Asymetria Focus Park Rybnik

W mieście milionerów. Abu Dhabi Central Market

18 kwi 2014 10:10

Luksus i wielkie pieniądze – to pierwsze skojarzenia, które budzą Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ale nie mówmy o pieniądzach – wszak dżentelmeni o nich nie rozmawiają. Pomówmy o sztuce – tej zaklętej w architektoniczną formę. Pomówmy zatem o The Souk, Abu Dhabi Central Market, projekcie zespołu architektów z pracowni Foster + Partners.

projekt wnętrza publicznego projekt galerii handlowej Foster + Partners Central Market w Abu Dhabi Abu Dhabi Norman Foster

Zakupowe szaleństwo. Galeria Echo w Kielcach

14 kwi 2014 14:44

Kielecka Galeria Echo to jedno z największych centrów handlowych w Polsce. Klienci mają do dyspozycji aż 300 sklepów i punktów usługowych. Wyróżnia się ona jednak nie tylko wielkością, ale także funkcjonalnie i estetycznie zaprojektowaną przestrzenią - pełną jasnych barw, światła i ciepłych, drewnianych elementów. Zakupowe szaleństwo gwarantowane!

projekt wnętrza publicznego Galeria Echo projekt galerii handlowej Kielce Detan Open Architekci Echo Investment

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA