Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

PROJEKTOWANIE

 

Zagraniczni inwestorzy doceniają oryginalność

21 maj 2016 10:11

Grunt to być oryginalnym. Polski rynek jest chłonny i lubi innowacyjne, nietradycyjne podejście do biznesu. W połączeniu biznesu z projektowaniem, z pewnością odnaleźli się Marek Mielnicki i Wojtek Wysocki, właściciele marki Boxme Steel Tailors, którzy zwykłe, stare kontenery, przekształcają w piękne obiekty, dla światowej sławy firm.

projektowanie kontener wywiad

Unikajcie niekompetentnych projektantów wnętrz

18 maj 2016 10:46

Każdy z Nas gdzieś mieszka. Każdy z Nas na pewnym etapie życia miał przyjemność urządzania swoich czterech kątów. Z pewnością niektórzy tą przyjemność mają jeszcze przed sobą... No właśnie. Przyjemność. Co zatem powinniśmy zrobić, aby tej przyjemności nie zamienić w koszmar, z którego będziemy się budzić z krzykiem? - tłumaczy arch. Ewelina Stępień, z biura projektowego exDesign.

projektant projektowanie Wywiad

Marek Adamczewski IWP: Innowacyjność to ważna część projektowania

23 kwi 2016 14:07

Innowacyjność to nie tylko wysokie technologie, które mogą wydawać się nieosiągalne. Nowatorskie może być też np. krzesło, którego projekt może dać przewagę konkurencyjną produkującej je firmie. O budowaniu innowacyjności przedsiębiorstw dzięki wzornictwu rozmawiamy z prof. dr hab. Markiem Adamczewskim, kierownikiem Katedry Projektowania Produktu Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

IWP młody design projektowanie innowacyjny design młody projektant Marek Adamczewski

Prezentujemy najciekawsze wystawy Poznań Design Days 2015

12 maj 2015 12:14

W ramach tegorocznych Poznań Design Days, podziwiać można aż cztery wystawy zorganizowane w Galerii Miejskiej Arsenał na Starym Rynku w Poznaniu. Przedstawiają one innowacyjne podejście do produktów, z których korzysta się na co dzień. Ich inauguracja odbyła się 8 maja 2015 r. Zapraszamy na nasz fotoreportaż.

wystawy projektowanie Piotr Kuchciński Poznań Design Days 2015 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Galeria Miejska Arsenał Poznań

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA