Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

 

Powstała Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu

13 sty 2016 08:24

Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu to placówka oferująca zajęcia z praktycznego projektowania wnętrz dla profesjonalistów. Podczas trzymiesięcznego cyklu spotkań architekci i projektanci wnętrz uporządkują i rozszerzą wiedzę o techniczne aspekty kreacji przestrzeni.

projektowanie wnętrz

20 pięknych wnętrz z polskich domów

30 paź 2015 08:28

Nie można jednoznacznie określić co oznacza w projektowaniu stwierdzenie polski dom. Można za to stwierdzić z całą pewnością, że wnętrza polskich domów coraz częściej projektowane i realizowane są w dobrym guście, ze smakiem, a Polacy dojrzeli do świadomości w projektowaniu wnętrz.

projektowanie wnętrz dom Archiconnect.pl

Najpopularniejsze materiały we wnętrzach

30 marz 2015 08:06

Obecnie we wnętrzach stosuje się przede wszystkim szlachetne, naturalne materiały, tj. drewno, kamień, konglomeraty kamienne. Popularne są tapety z tkanin naturalnych, z naturalnymi włóknami, np. bambusowymi. W przypadku wnętrz publicznych wykorzystywane materiały muszą spełniać określone wymogi związane m.in. z odpornością na ścieranie, na mechaniczne uszkodzenia, na światło słoneczne itp.

drewno mozaika płytki ceramiczne projektowanie wnętrz drewniane podłogi urządzanie wnętrz architekt Justyna Mojżyk architekcji Białystok materiały do wnętrz

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA