Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

REHAU

 

Polski projekt nagrodzony International Design Award 2015

24 kwi 2015 08:03

Anita Kokoszczyk z Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie otrzymała główną nagrodę International Design Award za projekt „Hang-Out”. Anita Kokoszczyk znalazła się w trójce tegorocznych laureatów, którym przyznano wysokie nagrody pieniężne ufundowane między innymi przez firmę Hettich i Rehau.

akcesoria meblowe polscy projektanci polskie projekty Rehau Hettich Konkurs International Design Award Hang-out pomysł na szuszarkę na ubrania suszarka na ubrania

Rehau szkoli studentów poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego

09 gru 2014 09:06

Sky is the limit to najnowszy cykl szkoleń i warsztatów dedykowany Studentom Katedry Mebla Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Organizatorem projektu jest firmę Rehau. Pomysł na szkolenia zrodził się podczas warsztatów „ON OFF” w firmie Metalmex jesienią 2013 r. Obustronna chęć współpracy zaowocowała wypracowaniem programu szkoleń i warsztatów, uwzględniających specjalnie wyselekcjonowane dla Studentów UAP treści i formy.

Rehau Sky is the limit Monika Jankowska Metalmex Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Rehau i młodzi architekci na OSSA 2014

18 lis 2014 13:42

Pod koniec października, w Katowicach spotkała sie setka najlepszych architektów z Polski, aby wziąć udział w jednych z największych warsztatów architetkonicznych w Polsce - OSSA 2014. Jednym z partnerów tego wydarzenia była firma Rehau, która od dawna wspiera młodych adeptów architektury, wyróżniających się kreatywnością.

MVRDV Rehau OSSA 2014 Bertrand Schippan Henryk Buszko Aleksander Franta Jerzy Gottfried Tadeusz Barucki

Rehau wspiera młodych architektów

21 paź 2014 10:58

W dniach 19-26 października odbędą się największe ogólnopolskie warsztaty architektoniczne dla studentów - OSSA. To już 18. edycja Ogólnopolskich Spotkań Studentów Architektury.

OSSA Rehau

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA