Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

ROBERT MAJKUT

 

Najnowszy projekt Robert Majkut Design - Kino Mori Cinema-IMAX

18 lis 2016 10:08

Spotkanie z Robertem Majkutem podczas szczególnego wydarzenia 10. edycji OKK! design DOBRE DZIŚ – LEPSZE JUTRO. Robert Majkut na przykładzie niniejszego projektu opowiedział o tym, z czym wiąże się odpowiedzialny design i jaki to ma wpływ na lepsze jutro. Jego wykład: „Suprematyzm, Kalifornia i inne efekty świetlne”, odbył się o 16 listopada 2016 r. w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie. Prelekcja zgromadziła ponad 160 słuchaczy!

Robert Majkut Okk Design

Wnętrze bankowości korporacyjnej – na wysokim poziomie

22 kwi 2016 09:36

Podstawą opracowania była idea stworzenia nowej, atrakcyjnej przestrzeni dla ważnego dla Banku segmentu klientów korporacyjnych. O ile w świadomości klientów detalicznych Bank buduje swój wizerunek poprzez placówki, czasem poprzez swoją siedzibę i inne elementy, pozostają one jednak skoncentrowane, ze względu na ich widoczność i liczebność, właśnie na kliencie indywidualnym.

Robert Majkut bank Studio Robert Majkut Design wnętrze publiczne

Prestiżowe wnętrze banku

18 kwi 2016 11:43

Projektowym założeniem było stworzenie koncepcji wnętrza uszytego na miarę prestiżowej oferty Banku oraz spójnego z uprzednio opracowaną dla Bankowości Prywatnej identyfikacją wizualną. W efekcie powstała wyjątkowa placówka bankowa, zapewniająca swoim klientom bezpieczeństwo, dyskrecję i najwyższą jakość obsługi.

Robert Majkut bank Studio Robert Majkut Design wnętrze publiczne

Bank pod skrzydłami Anioła

15 kwi 2016 08:45

Siedziba Alior Banku w Warszawie dowodzi, że wygląd wnętrza ma znaczenie. Licząca się na rynku finansowym marka, musi wyglądać. Głównym założeniem dla tego projektu było rozwinięcie bardzo charakterystycznej mocno wyróżniającej się identyfikacji banku autorstwa White Cat Studio, nagrodzonej prestiżową nagrodą Złote Orły 2008.

Robert Majkut bank Studio Robert Majkut Design wnętrze publiczne

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA