Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

SDR

 

Studio Dobrych Rozwiązań 7 czerwca w Gdańsku. Zarejestruj się już dziś!

30 maj 2016 10:09

Czwarte spotkanie w ramach warsztatów dla architektów wnętrz odbędzie się w najwyżej położonym centrum konferencyjnym w Trójmieście - na 12. piętrze Olivia Business Centre.

Ceramika Paradyż trendy łazienkowe Peka Kaldewei SDR CAD Projekt K&A Duravit Jan Sikora Studio Dobrych Rozwiązań Gdańsk Deante trendy 2016 trendy kuchenne 2016 Studio Dobrych Rozwiązań 2016 elements Isaloni 2016 SDR Gdańsk Ruke

Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza 17 maja do Lublina

04 maj 2016 13:38

Zapraszamy na majówkę do Lublina. Trzecie spotkanie w ramach cyklicznej imprezy Studio Dobrych Rozwiązań odbędzie się w Lublinie w Centrum Spotkania Kultur 17 maja. Bądźcie z nami!

dobrzemieszkaj.pl Dekoria dekoria.pl Ceramika Paradyż Peka SDR CAD Projekt K&A ArchiCAD CAD Decor szkolenie dla architektów i projektantów szkolenie dla architektów Lublin spotkanie projektantów Mochnik Studio Dobrych Rozwiązań 2016 Paradyż baterie grohe Grohe Impero

Studio Dobrych Rozwiązań 2015 – ruszamy w trasę!

15 kwi 2015 09:41

Interesują Cię nowe trendy w projektowaniu wnętrz? Jesteś ciekaw, co nowego do łazienek, kuchni, salonu albo sypialni pojawiło się w ofercie producentów, ale nie masz czasu jeździć na międzynarodowe targi? Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie właśnie dla Ciebie! W tym roku odwiedzimy 5 miast w całej Polsce!

spotkania Studio Dobrych Rozwiązań Studio Dobrych Rozwiązań 2014 SDR Studio Dobrych Rozwiązań 2015

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA