Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

ŚLĄSKI CZERWIEC PROJEKTOWY

 

Śląski Czerwiec Projektowy – podsumowania

18 lip 2016 09:01

Czerwiec upłynął pod hasłem dobrego designu. Zakończyła się trzecia edycja Śląskiego Czerwca Projektowego, w ramach którego na całym śląsku odbyły się liczne wystawy, warsztaty, prezentacje związane ze sztuką i designem. Tegoroczne wydarzenia skupiły studentów i specjalistów – artystów, a także całe rodziny i miłośników designu.

Śląski Czerwiec Projektowy

Śląski Czerwiec Projektowy – zobacz program 16-22.06.2014 r.

16 cze 2014 08:26

Rozpoczął się trzeci tydzień Śląskiego Czerwca Projektowego. Od dziś (16 czerwca br.) do 22 czerwca br. na wszystkich miłośników dobrego designu czekają liczne imprezy. W tym czasie szczególnie zapraszamy na wydarzenia akademickie, m.in. publiczne obrony i wystawy prac dyplomowych na kierunku projektowania graficznego ASP w Katowicach, "Dzień Otwarty" Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa ASP Wrocław, a także wystawę dyplomów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Wrocław Śląski Czerwiec Projektowy

Śląski Czerwiec Projektowy – program 16-22.06.2014 r.

16 cze 2014 06:04

Rozpoczął się trzeci tydzień Śląskiego Czerwca Projektowego. Od dziś (16 czerwca br.) do 22 czerwca br. na wszystkich miłośników dobrego designu czekają liczne imprezy. W tym czasie szczególnie zapraszamy na wydarzenia akademickie, m.in. publiczne obrony i wystawy prac dyplomowych na kierunku projektowania graficznego ASP w Katowicach, "Dzień Otwarty" Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa ASP Wrocław, a także wystawę dyplomów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

polski design polscy projektanci Śląski Czerwiec Projektowy śląski design

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA