Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

ŚWIATOWI PROJEKTANCI

 

Rozwiązania dla architektury monolitycznej

09 cze 2014 11:19

Jednym z trendów obserwowanych w projektach nowoczesnych wnętrz publicznych jest zastosowanie konstrukcji monolitycznych. Świetnie wpisują się one w minimalistyczne, surowe aranżacje. Przykładem tego są choćby sufity monolityczne, które zostały użyte np. w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Oslo czy w centrum handlowym Puerto Venecia w Hiszpanii.

projekt wnętrza publicznego światowi projektanci

Wybierz się do Poznania na "Poznań Design Days"

02 cze 2014 17:03

Do 8 czerwca br. potrwa "Poznań Design Days 2014" - festiwal designu, którego inicjatorami są Fundacja Uniwersytetu Artystycznego oraz Fundacja Klaster Poznań. W tym czasie w Poznaniu dojdzie do twórczego spotkania polskich i zagranicznych projektantów, zarówno tych, którzy mogą się już pochwalić sporym dorobkiem, jak i przedstawicieli młodego pokolenia.

polscy designerzy targi designu światowi projektanci Poznań Design Days

Stoły i stoliki - 28 najlepszych propozycji światowych projektantów

02 cze 2014 10:09

Przedstawiamy najciekawsze - naszym zdaniem - stoły i stoliki, które były prezentowane podczas tegorocznej edycji nowojorskich targów "WantedDesign". Znalazły się wśród nich zarówno dzieła sław światowego designu, jak i prace młodych, utalentowanych projektantów. Warto im się przyjrzeć, aby wiedzieć, co "piszczy" w światowym designie.

stołki stoły nowoczesne stoły klasyczne Nowy Jork targi designu WantedDesign światowy design światowi projektanci

5 najlepszych projektów sof. Zobacz najnowsze propozycje z Nowego Jorku!

02 cze 2014 10:09

Nowojorskie targi "WantedDesign" to okno wystawowe międzynarodowego designu. Pokazują się tu najlepsi projektanci ze swoimi najlepszymi realizacjami. Nic dziwnego, że przez 4 dni trwania imprezy oczy wszystkich miłośników dobrego designu skierowane są na Nowy Jork. Tym razem przygotowaliśmy wybór najciekawszych - naszym zdaniem - mebli wypoczynkowych.

oryginalna sofa meble wypoczynkowe Nowy Jork targi designu kolorowa kanapa WantedDesign światowy design światowi projektanci

30 najlepszych projektów siedzisk. Zobacz najnowsze propozycje z Nowego Jorku!

02 cze 2014 10:08

Mamy już za sobą 3 dzień targów "WantedDesign 2014". Dla wszystkich miłośników dobrego designu przygotowaliśmy kolejną prezentację najciekawszych projektów, które można było zobaczyć w tym roku w Nowym Jorku. Tym razem - siedziska, czyli najbardziej oryginalne krzesła, fotele, stołki, pufy i leżaki.

fotele pufy leżaki Nowy Jork targi designu designerskie krzesła WantedDesign światowy design światowi projektanci

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA